Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Erikaa najpierw przeczytałem tamten komentarz a dopiero potem twój. Dokładnie to samo miałem na myśli. Czasem mam wrażenie, że plucie jadem w stronę kobiet to jest jakeis wykopowe hobby spoerdoxów.

@tomek001Hej przecież laska też możne ujeżdżać brzydala po ciemku ;) jeszcze nie spotkałem przystojnego i szanującego się faceta który dobrowolnie wybrałby oblwśnego paszteciarza.
@Nestii- instytut danych z dupy. To że przegryw się tu kolektywnie liżą po dupkach na tym portalu pod niszowym hasztagiem to nie znaczy, że cale społeczeństwo tak funkcjonuje. Wyjdź z piwnicy na miasto jutro i zobacz ile jest „brzydkich” par gdzie facet wygląda jak 2/10 a dziewczyna może w porywach 3/10 jak się dobrze umaluje
@Notes Wychodzę i przyglądam się parom, które mijam i mogę cię zapewnić, że nigdzie nie widziałem faceta poniżej 5/10 czy niższego niż 175 w związku lub pchającego wózek i przy tym warto zaznaczyć, że to w większości ludzie po 30, więc tutaj w grę wchodzi bycie beta bankomat dla femoida szukającego stabilizacji.
Generalnie takie związki istnieją, bo kobiety boją się samotności a chadow jest zwyczajnie za mało dla każdej

Luke_skywalker88 ma rację,
@Nestii- no to nie pozostaje nic innego jak walić konia do PH i pogodzić się ze swoim losem.
Nie jest to za to powód do plucia jadem na prawo i lewo. Tego nic nie usprawiedliwia.
A jak już czytam jak ktoś używa słowa „femoid” to już wiem, z kim mam do czynienia. Nie warto mieć takich ludzi wśród znajomych
@Notes: Masz mocne zaburzenia, powiedz co się wydarzyło w twoim życiu że wszędzie musisz zaatakować "przegrywów", jesteś prawie wszędzie pod takim tematem. Czy przypadkiem sam nie jesteś zadowolony ze swojego życia? I drugie pytanie, serio uważasz że nie ma obiektywnie skrzywdzonych ludzi przez ogół społeczeństwa i należy im się raczej współczucie niż, twoje pseudointelektualne porady z poczuciem wyższości?
@Little_Makak domorosła psychologia xD ty może otwórz jakąś poradnię skoro taki śmiały w diagnozach jesteś ;)
Ja zaburzeń nie mam. Za to ty masz problem z czytaniem albo oceniasz wybiórczo wybrane przez ciebie komentarze pasujące pod tezę.
Jak są na tagu mireczki które zasługują na współczucie i pomoc to chętnie udzielam się „normalnie”. Sam nie jestem jakimś chadem ale zyje w szczęśliwym związku od wielu lat i mimo ciężkiego dzieciństwa wyszedłem na
@Notes: Czuje wewnętrzny sprzeciw do kategoryzowania kto zasługuje na współczucie ale ok. I to że tobie się coś udało, to czujesz się z tego powodu lepszy? Sądzisz że to twoja zasługa? Jesteś sobie w stanie wyobrazić siebie w jeszcze gorszej sytuacji, niż byłeś, w której byś nie podołał? Jak bycie 10/15 cm niższym niż teraz jesteś, lub 20/30 punktów IQ mniej, co uniemożliwiło by ci obecną karierę zawodową.
@Little_Makak ale ja nie chodzę sobie po postach i nie wybieram sobie losowo ludzi którzy akurat mi się nie podobają.
Przykład pierwszy masz w tym poście. Mój pierwszy komentarz to była reakcja na tendencyjny komentarz jakiegoś spierdoxa który również wrzucił wszystkie kobiety do jednego worka. Zauważ że na początku nawet nie skomentowałem tego „mema” od OPa bo ani to nie było śmieszne ani prawdziwe. No i w końcu to mem ;) za
@Erikaa: ale jaki masz w tym problem? XD

Jak wiesz, że to nieprawda to czemu się tak grzejesz, może jeszcze zabrońcie mieć człowiekowi jego własne zdanie.

Po dwa to jakakolwiek rozmowa z kobietą na poruszane tu tematy wygląda jak rozmowa z NPC -> jest z góry wgrany zestaw odpowiedzi, nic więcej nie wskórasz
@Luke_Skywalker88: tylko taki ze mi przykro że muszę chodzić po jednej planecie z takimi ludźmi i że kiedyś faktycznie mogę ich spotkac, dwa jak wyżej - tak jak ktoś pierwszy atakuje w tak obrzydliwy sposób to nie zasługuje na współczucie a trzy - czemu nie zostaniecie gejami, przecież wasze życie byłoby po stokroć piękniejsze, nie musielibyście nawet myśleć o bzykaniu tych przebrzydłych polczysk, przecież polki to nie ludzie :-)
Z reszt jak przegrywy tak bardzo się oburzają to czemu nie wezmą się za grube, brzydkie i śmierdzące dziewczyny (tego jest przecież na pęczki)

Może dlatego że przegryw też chciałby szara myszkę dla anonka 9/10 xD nie oferując w zamian ani wyglądu ani fajnego charakteru


@Notes: no tak, ale my nie #!$%@? że liczy się charakter.
@programista3k no ale przecież się liczy xD nie wyobrażam sobie związku z atrakcyjną kobietą która jest ujowa z charakteru. Myślę że to działa też w drugą stronę u facetów. Jeśli uważasz że ludzie dobierają się w pary tylko na podstawie wyglądu to idź gdzieś się zapisać ns leczenie
@Notes może też, ale wygląd jest pierwszym kryterium doboru -> jeśli wyglądowo nie pyka to dalej się nie zaglebia, jeśli w pobliżu jest przystojniejszy Oskarek.

Masz w barze dwóch Oskarków - obaj 8/10 jeden ma charakter 5/10 drugi 7/10 i Anon wygląd 5-6/10 ale charakter 9/10. Wchodzi Julka 6/10 i co -> odrzuca od razu Anona i podchodzi do Oskarów. I potem wybiera tego co ma charakter 7/10. Nie interesuje jej anaon