Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Luke_Skywalker88: mężczyźni to z natury stworzenia zle i zakłamane, kieruje nimi popęd i agresja której nie umieją pohamować przez co są pedofilami, gwałcicielami, psychopatycznymi mordercami, wszyscy są tacy sami dlatego trzeba się od nich trzymać z daleka, a na pewno od każdego p0laka <krzywe zwierciadlo>
via Android
  • 0
@Erikaa Mężczyźni zbudowali cywilizacje. Gdyby to kobiety miałyby budować cywilizacje to w sumie dalej byśmy żyli w małych grupach łowców-zbieraczy
@Nestii-
alternatywka z 15 chorobami psychicznymi i patologiczną nienawiścią do mężczyzn: mmm usiądź mi na mordzie, i "i can fix her"

cicha myszka co chce spokojnego związku, ale miała pecha rodząc sie twarzą w blender: hehe kto to rucha, nawet z torbą na głowe bym kijem nie tkną
@Luke_Skywalker88
Przegryw to stworzenie z natury złe i zakłamane
Kierują nimi emocje, instynkty i nienawiść do kobiet i wgranymi małymi update przez społeczeństwo jak byli gnębieni i kulturę w której się wychowują bo społeczeństwo ich odrzuca bo zachowują się jak creepy ;)

@programista3k bo liczy się też wygląd na początku właśnie a potem zdecydowanie ważniejszy jest charakter…
Ciężko jest żyć z kimś tylko ze względu na wygląd już nie wspominając o tym
@Nestii- co to za projekcje? Zabawne bo mam wrażenie, że przegrywy nie oferujące nic (ujowy charakter i brzydki ryj) oczekują od kobiet dziewictwa i wyglądu 9/10 i uj wie co jeszcze

@Notes: tylko Ty mnie zrozumiałeś ;-) chodzi mi o projektowanie jakichś cech dotyczących być może części grupy (płci) na totalnie cała grupę (kobiety) i zianie do wszystkich nienawiścią z tego powodu. @Luke_Skywalker88 czy o swojej matce/siostrze też uważasz że jest głupia istota wiedziona instynktami która marzy tylko o murzyńskiej pale? Przecież też jest kobieta z Polski. Skoro cześć facetów popełnia przestępstwa seksualne to przecież mogę myśleć że wszyscy są gwałcicielami i
to czemu nie wezmą się za grube, brzydkie i śmierdzące dziewczyny


@Notes: wiele przegrywów się myje i jest chudych, a taka kobieta nawet jak ma brzydką twarz to ma branie, bo można seks uprawiać po ciemku, albo na pieska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Erikaa patrząc na zachowanie nawet najbliższych osób z mojego otoczenia, jak i u znajomych i rodziny u wszystkich kobiet obserwuje się podobne zachowania i kryteria lub chociaż kilka z nich

A myśl se co chcesz, i tak to nie ma znaczenia, chyba że w radosnym lewackim świecie k0biecej równości i siły xd