Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam inspiracji. Rozglądam się za jakimś autem, dość tanim w zakupie tak 20k-30k ale drogim w utrzymaniu xD, benzyna i segment C-D.
Wykluczam niemieckie auta. Myślałem nad
Mitsubishi Outlander I turbo, ale jest tego 10 sztuk w Polsce i pordzewiałe
Volvo S40/V50, miałem kiedyś 2.0d i fajnie to jeździło ale sypał mi się ten silnik strasznie, patrzę na coś z T5/2.4 ale na olx same wymęczone i z początku produkcji, cała jedna sztuka po lifcie jest od handlarza z Radomia
Lexus i250 tu raczej brakuje trochę budżetu chyba, że sam początek produkcji ale one niby nie nadają się do E10 ale nie wiem czemu.
Renault Laguna III 2.0T ale jakoś mnie nie 'grzeje' myśl o lagunie
Mondeo mk4 T5 ale to już krowiaste mi się wydaje, a pod blokiem manewry na centymetry.
Chrysler 300C 5.7 też too much
Jakieś jeszcze pomysły?
#motoryzacja
  • 12
@sprawdzajacy: nie, bo jak widać między 20-30, a 70 nie da się wstawić znaku równości.
@Miguelos No bo użytkowanie z reguły nie bije po kieszeni, ale w zamian nie oferuje nawet grama "ekscytacji". Wiem, że te gruzy co wymieniłem mają osiągi nowej octavii z 1.5 but still
@Miguelos OP sam napisał, że chce coś drogiego w utrzymaniu, może liczy na to, że jak zbankrutuje to żona/kochanka go opuści bo mu się znudziła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) @Rick_Sanchez Bierz jakiegoś Mustanga czy tam BMW w coupe, będzie w agonalnym stanie i drogi w utrzymaniu, więc idealnie ( ͡º ͜ʖ