Wpis z mikrobloga

@marko2:

dziewczyny zadajcie swoim facetom to pytanie "czy jakby co, to będziesz bronił swojego kraju?"

odpowiedź facetów tych Polskich dziewczyn

ارتدي البرقع أيتها العاهرة المسيحية، لأني سأقتلك باسم الله
  • Odpowiedz
@marko2: zagrywka prymitywna, rodem z elementarza feministek i p0lek z cyklu "nie jesteś prawdziwym mężczyzną jeśli...", ciekawych nauczycieli mają cuckserwatyści
  • Odpowiedz
@marko2: Generalnie deklaracji o gotowości do obrony ojczyzny jest wciąż znacząco więcej wśród mężczyzn, niż kobiet. Pan Wyrwał powinien nieco sią zastanowić, zanim zacznie oceniać i być może zrobić sobie detoks od internetu.
  • Odpowiedz
@marko2: mogę bronić tego kraju pod warunkiem że dostanę mieszkanie w wybranym mieście na własność plus posesję z darmową możliwością wybudowy domu plus nielimitowane grzmocenie każdej kobiety powyżej 4/10 i 1 mld zloty
  • Odpowiedz
@marko2: moje ciało, mój wybór. Mam nadzieję, że ci co tak ochoczo deklarują chęć obrony kraju w czasie wojny to zgłosili się już do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej albo chociaż do obrony terytorialnej, bo takie puste deklaracje o obronie ojczyzny to se można składać. A tak zgłoszą się i będą mieli pewność ze w czasie wojny zostaną powołani a będąc w obronie terytorialnej dostaje się nawet pieniądze.
  • Odpowiedz
@marko2: jakis czas temu stwierdzilem, ze i tak nie mam za co uciec to zostane i bede walczyl.
ale tak po przemysleniach to co ja tu mam bronic, wynajmowanego mieszkania? XD
niech wchodzi kto chce, zabiera co chce. jeden #!$%@? czy bede pozniej #!$%@? na polskie podatki, niemieckie, rosyjskie czy chinskie
  • Odpowiedz
@marko2: To niech te deklarujące kobiety pójdą do wojska - teraz mają idealne szanse na WOT, a facetów zostawmy w spokoju i nie zmuszajmy ich do wcielania siłą na mięso armatnie.
  • Odpowiedz
@marko2: Ciekawi mnie czy te kobiety są teraz z nami w pokoju. Ja nie znam kobiety która deklarowałaby zamiar bronienia kraju, tak jak i facetów (tutaj może się znajdzie z 20% frajerów).
  • Odpowiedz
To niech te deklarujące kobiety pójdą do wojska - teraz mają idealne szanse na WOT, a facetów zostawmy w spokoju i nie zmuszajmy ich do wcielania siłą na mięso armatnie.


@Tino: To nie jest jakaś zabawa w to na kim się zemścimy i komu zrobimy na złość. Najlepiej, żeby żadnego poboru nie musiało być, ale jeśli już ma być to według realnych kwalifikacji.
  • Odpowiedz
@speed_i: Ci ludzie walczą albo żeby chronić siebie albo rodzinę, gdyż czują taki obowiązek (nie wiem tylko co ich dzieciom przyjdzie z tego że ich ojciec jest/był bohaterem skoro zostaną sierotami), a mnie bronią przypadkiem. Oczywiście mówię tu o cywilach, bo żołnierze mają za to płacone i składali przysięgę.
  • Odpowiedz
@Hazadeflux: Po prostu inaczej myślą niż Ty. Chcą pomóc nie tylko rodzinie, ale często też chłopakom na froncie. Nieraz walczą o wyższe wartości. Przełączają się w tryb patriotyczny. Tacy ludzie są potrzebni, a w sytuacji kryzysowej są potrzebni bardziej niż Ty.
  • Odpowiedz