Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdybym cofnął czas to być może nie byłbym dziś takim przegrywem? Zawsze byłem typem "spokojnego obserwatora", który obserwuje z boku wszystkie fajne sytuacje ale nigdy w nich nie uczestniczy bezpośrednio. Miałem jakieś dziwne przeświadczenie w głowie, że jakaś laska mnie dorzeże z tłumu, zobaczy we mnie coś więcej, wybierze tego inteligentnego (czyli mnie xD). Chodziłem za dynamicznym towarzystwem (takie sebixy typu szczór bojowy) a oni tworzyli sytuację, mieli wokół laski - ale te ich miały dość bo byli nieznośni, jedyne co ich interesowało to robienie przypałów i ze wszystkiego beki. Wtedy miałem nadzieje, że nagle mnie dostrzeże jakaś, że przecież TEN z boku był zawsze spokojny i miły i to on jest INNY niż reszta.
Jaki był efekt? Każdy potem powchodził w jakieś związki a niektóre z braku laku z tymi "sebixami" chociaż nie wyglądali zbyt wybitnie. Potem przyszły social media, blackpille, itd. Patrząc na swoich rówieśników to spora część, która poznała się później na etapie liceum czy studiów są do teraz.

#przegryw #nostalgia #mlodosc #feels #zycie #blackpill #zwiazki #relacje #samotnosc #suicidefuel #doomer #tfwnogf



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdybym cofnął czas to być może nie byłbym dzi...

źródło: 9c4cbc76de85d97407f76c8826b9dc6e

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: podpisuje się nogami i rękami pod tym, praktycznie zawsze byłem tym obserwatorem. A nawet jak próbowałem zrobić coś spontanicznego to zaraz się wycofywalem kiedy słyszałem chociaż namniejszy głos dezaprobaty. No a taki sebix miał wywalone kto na niego coś powiedział, jeszcze potrafił odpyskowac bądź w mordę dać. No a teraz te sebixy mają po dwojke a nawet i trójkę dzieci. No a ja jestem samotnym 30 latkiem.
  • Odpowiedz
Gdybym cofnął czas to być może nie byłbym dziś takim przegrywem?


@mirko_anonim: Przepraszam. Nie zrozum mnie źle, ale to by gówno dało. Sorry, ale w życiu już tak jest, że jeśli nie chcesz być przegrywem to najpierw musisz nim być a dopiero później tego nie bycia przegrywem się uczysz.
  • Odpowiedz
Miałem jakieś dziwne przeświadczenie w głowie, że jakaś laska mnie dorzeże z tłumu, zobaczy we mnie coś więcej, wybierze tego inteligentnego (czyli mnie xD).


@mirko_anonim: I widzisz, nie żadne ''xD'' ponieważ dokładnie tak jest. Chociaż jak sam siebie uważasz za inteligentnego w tym momencie to raczej tu jest problem. Generalnie też podobnie kiedyś miałem i myślałem, że jak ci laska da kosza lub kilka to jest tragedie albo będzie miała Cię
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Gdybym cofnął czas to być może nie byłbym dziś takim przegrywem? Zawsze byłem typem "spokojnego obserwatora"

Niesamowite, że dokładnie w tym momencie pisząc ten wysryw nie doszedłeś do wniosku, że to by i tak nic nie dało. Twoje całe życie jest predefiniowane w genach (wygląd, temperament, charakter, inteligencja itd.). Nie ważne jakich ludzi byś nie spotkał i kto by cię wychowywał (o ile nie wychowa cię plebs lub miliarder) zawsze
  • Odpowiedz