Wpis z mikrobloga

Mircy, dziś mija 2 tydzień z #nicetofityou - było warzonko, żeby zobaczyć, czy te 1500zł miesięcznie się w ogóle opłaca. #cedrikpisze


Czyniąc długą historię krótką: ani basen nie pomógł (po pół roku chodzenia co prawda kondycja się poprawiła i przepłynąłem kraulem życiówkę, parę kilometrów - nie pamiętam już ile, ale mogłem płynąć i płynąc i płynąć i trenerka stwierdziła, że osiągnąłem poziom AWFu) - ale po pół roku miałem jakieś -3kg, ani diety wymyślane przez trenerów osobistych, gdzie na teoretycznie 2k kcal byłem ciągle zły i głodny i przybyło mi 10kg w mniej niż miesiąc.

A teraz, jeżeli waga nie kłamie...



#dieta #chudnijzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@cutecatboy: Jem 2k dziennie.
Waga początkowa


O tym dlaczego tak się zapuściłem mógłbym napisać książkę. I może tak nawet zrobię, o ile mój wydawca będzie ją chciał. Ale w skrócie - od kiedy pamiętam byłem gruby. Nawet jak (teraz obiektywnie patrząc) wcale nie byłem, to ludzie wokół się ze mnie tak śmiali. A potem c-----y związek + depresja (teraz o wiem) + 3 lata nie wychodzenia z domu i
  • Odpowiedz
@Cedrik: ciśnij do przodu mireczku, nie oceniam powodów ulania ani w ogóle samego ulania, życie bywa różne. Ważne żebyś się pozbierał i sobie chudł w swoim tempie, idzie ci bardzo solidnie
  • Odpowiedz
  • 1
@cutecatboy: Dzięki - zobaczymy, jak będzie za kolejne dwa tygodnie. Wracam do treningów miecza i pociskam sobie wieczorami dodatkowo w beat sabera, od razu chce się żyć :P
  • Odpowiedz
@Cedrik: Heja, własnie się zastanawiam nad wyborem diety cateringowej i widziałem Malinowy Box, wziąłem na 2 dni na test, teraz natrafiłem na Nice to fit you - ciut droższy, ale generalnie smaczniejsze dania? Celuje w dietę pro active na 2k kcal.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kodnapizzebychciol polecam bo dobra. A ruszam się za mało, tyle co w weeken w górach albo na rejsie na Wiśle. W ciągu tygodnia ruszam się głównie do sklepu nieopodal, co jest stanowczo a mało.

Niemniej, słyszałem, wszędzie, że na samej diecie się chudnie i deficyt kaloryczny jak jest (u mnie wszystkie wyliczenia pokazują, że 2k kalorii to duży deficyt), to powinienem spadać z wagi jak głupi.

Otóż nie spadałem. Dlatego dietę
  • Odpowiedz