Wpis z mikrobloga

to osd wygląda sus i jeśli te liczby w górnych rogach to współrzędne, to już kompletnie dziwne


@sirgorn: @b4kus sprawdziłem współrzędne ze zdjęcie i 45°2'50.834''N 93°29'1.054''W, to okolice Plymouth k. Minneapolis w Minnesocie
  • Odpowiedz
@Mokotowski Witalij idź wkusaj szczy i kaszu od generalissimusa Putina, potem doucz się polskiego w szkole czy na kursach i za 2 lata wróć do szerzenia bandyckiej ruskiej propagandy - może wtedy się uda
  • Odpowiedz
to osd wygląda sus i jeśli te liczby w górnych rogach to współrzędne, to już kompletnie dziwne


@sirgorn: To telemetria z jakiegoś małego gówienka bez GPS z kamera działającego na pojedynczym ogniwie, Po lewej to wysokość mierzona barometrem a po prawej to kierunek z kompasu elektronicznego, a to aa 00 to nie wiem, ale pewnie jakieś kody informacyjne gdzie by trzeba mieć ich listę dla danego modelu. Oczywiście celownik i
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: ale przecież jestem polakiem kretynie a z polskiego byłem i jestem idiotą.Ja się domyślam że chodzi ci o jakieś odmieniane ale dokładnie to nie wiem co konkretnie.Po prostu nie popieram tej anty ukraińskiej nagonki bo mi się to kojarzy z 1920 jak to Czesi czy tam Niemcy nas blokowali.
  • Odpowiedz
@dominowiak: większość pilotów FPV w Polsce lata na przypale i nic im się nie dzieje. Jak masz rozum i nie robisz głupot to nikogo to nie obchodzi.

Już pomijam tych którzy latają long range co jest całkowitym podziemiem, bo praktycznie nie da się tego robić legalnie.
  • Odpowiedz