Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #p0lka #polska
Jeden z najczęstszych mitów który pielęgnują mężczyźni: Facet starzeje się jak wino, peak atrakcyjności faceta przypada w wieku 35 lat. Każda kobieta mając do wyboru 20-letniego słodkiego Oskarka kontra 35 letniego podstarzałego Mariusza wybierze Oskarka. Progresywny Oskarek który nie wychował się na seksistowskiej kulturze traktuje kobietę jak równą mu koleżankę. Ma umięśnione, jędrne ciało.
U 35-letni Mariusza widać zmary na czole, siwe włosy. Ciało już nie jak u 20-latka, obwisła skóra, gorsza kondycja. Poglądy seksistowskie, kobieta ma sprzątać w domu i gotować mu obiad. Ma za sobą bagaż doświadczeń, jest przeruch**any, ma za sobą rozwód, dzieci z poprzedniego związku.

Przegrywy przestańcie głosić głupoty że facet jest najbardziej atrakcyjny po 30 bo to gówno prawda. 20-latki na których najbardziej wam zależy szczególnie są obrzydzone starymi cepami.
klewerewel - #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill ...

źródło: obraz_2024-02-23_151418094

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@klewerewel: Oni tak myślą, bo przyjęło się powszechnie, że facet po 30 jest lepiej ustawiony i więcej może kobiecie zaoferować niż taki młodziak, ale tak naprawdę p0lskie Jany w tym wieku już zaczynają gnuśnieć i nie ma z nimi żadnej radości - stają się zgorzkniałymi i zrzędliwymi nudziarzami, więc ja też zdecydowanie wolę przyjemną energię i seksowne ciało studenta niż sypiącego się Jana, który tak naprawdę i tak jest goły i
  • Odpowiedz
@klewerewel:

Właśnie na odwrót. 35-letni facet - jeśli dba o siebie - ma bardzo dobrą formę i kondycję. A do tego jest "dorobiony", ma już z reguły dobrą pracę i stabilność finansową.

p0lki mają z nimi ten problem, że taki 35-latek ma już przejścia z kobietami, trochę się na nich poznał, dowiedział się że te romantyczne brednie o "miłości" wpajane w szkolnych lekturach są gówno warte. I jest już zbyt cwany
  • Odpowiedz
@jagoslau: Odpowiadasz trollowi, a po drugie to copium i mit. Piękno koreluje z młodością i płodnością. Mały procent facetów i kobiet będzie lepiej wyglądać w wieku 35 lat niż 20 lat. Wykres smv to ściema i cope- chyba że liczysz to do 5% populacji facetów z samej góry. Redpillowe rady to rady dla chadów, którzy tych rad nie potrzebują.
  • Odpowiedz
@klewerewel: Starszy facet jest zazwyczaj lepiej ustawiony finansowo co pozwala mu by "romantycznym" - wydawac hajs na randki i jakies wyjscia/prezenty. Baby uwielbiaja takie rzeczy i jak nie masz kasy i ich nie robisz to gadaja ze wcale nie jestes romantyczny i maja w Ciebie #!$%@?. Takze z tego wzgledu wybiora starszego bo on jest "dojrzaly i potrafi zadbac o kobiete"
  • Odpowiedz
Redpillowe rady to rady dla chadów, którzy tych rad nie potrzebują.


@Nowystaryziel: to jest w tym najlepsze. Redpill a wczesniej pua powstalo z obserwacji zachowania chadów, którzy zachowywali sie jak sie zachowywali ponieważ pozwalała im na to pozycja genetyczna. Tajemnica ich sukcesu byl wyglad i naturalna charyzma a nie jakies autystyczne wyliczenia jak dlugo masz sie kobiecie patrzec w lewe oko xd
  • Odpowiedz
@klewerewel: przeciez jak facet nie bedzie dbal o siebie to cialo bedzie tak samo slabe. Ja wlasnie lepiej wygladam po 30, bo przez metabolizm masy nie moglem zrobic. No i logiczne, ze po 30 bedziesz mial lepszy rizz niz po 18, gdzie wiekszosc chlopcow to cipy w tym wieku.
  • Odpowiedz
@klewerewel co to za farmazony, ja im jesteśmy starszy tym lepiej wyglądam, formę mam teraz prawie jak kiedy miałem 20 lat, to kwestia treningu, a nie starości.
  • Odpowiedz
@klewerewel: ja akurat po 40 mam lepsze branie niz jak mialem 20 lat :D mysle ze moze to byc powiazane ze statusem majatkowy ale atrakcyjnosc faceta jedynie z mordy to interesuje tylko nastolatki.
  • Odpowiedz
@klewerewel: Oskarek ma umięśnione ciało XD

Mam 29 lat i chodzę teraz na studia, uwierz mi, mam lepsze ciało i kondychę, niż 95% z tych Oskarków.
  • Odpowiedz