Wpis z mikrobloga

TVN: Błe błe błe traktor pro putinoski, karetka nie dojechała, zagrożone dostawy humanitarne na w Ukrainę, Tusk ratuj

Polsat: Wszystkie kluczowe dla bezpieczeństwa transporty są przepuszczane, a jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to rozpowszechnia fake newsy. Niestety Ukraina zmaga się też z potężną korupcją itd.

Jeżeli chcecie mieć pogląd, jak to wszystko faktycznie wygląda, to nie oglądajcie chociaż tej antypolskiej gadzinówki.

#ukraina #rosja #wojna #protest #rolnictwo #sejm #bekazlewactwa #bekaztvn
  • 35
czyli jaki odsetek incydentów? 1%?


@eloyard: a jaki odsetek służb zostało przepuszczonych? Możemy tak wyliczać do śmierci bo i tak zawsze będziesz próbować robić fikoły
@Filipterka25 zdziwisz się, ale zablokowali. Zajmuję się transportem i staliśmy w kilku miejscach.

Ale potrafię myśleć dalej niż o własnym nosie i partykularnym interesie najbliższych 15 minut i rozumiem te protesty i jakoś przeżyliśmy ten przestój.
@rimyi to nie ja próbuję udowodnić że wystąpił istotny odsetek problematycznych zdarzeń, także pogrzeb głębiej w swojej dupie i jak już się najesz, to poszukaj rzetelnych informacji jaki był odsetek incydentów i się tym podziel. Ja z chęcią skrytykuję każdy przykład nieprawidłowości.
@thorgoth: Myślę, że przeceniasz nieco swoje możliwosci i nie myślisz( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyskakujesz z Panasiukiem jak y to jakiś lider był.
Przecież za pisu też protestowali no i teraz mamy protesty w całej unii więc nasi mają teraz siedzieć cicho bo Tusk rządzi? XDDD Musi być Ci bardzo ciężko żyć z tak krótką pamięcią.
@merciless85: po poziomie kultury i debilnych atakach ad personam wnosze że mam nieprzyjemność z kiepem z konfopisu XD
Nic do ciebie nie mam ale szukaj rozmówców na swoim poziomie, wśród onuc, lekkich pedofili i innych entuzjastów rozsądnego konserwatyzmu.
U mnie masz zasłużony awans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thorgoth: Wyzywasz innych od wsiurów a sam oczekujesz kultury wypowiedzi xDD I tak cię łagodnie potraktowałem ale nie przywykłem do twojego poziomu i dalej zniżać się nie będę . Dla ciebie to może i być ludożercą. Już nie będę pisał gdzie mam twoje zdanie.
@thorgoth: I jeden panasiuk to powód żeby rozwiązywać protest rolników i #!$%@?ć takie farmazony jak w tvn? Bo jeśli jedna osoba w grupie protestujących to odpał to każdy protest powinien być rozbijany w pierwszej sekundzie
@angelofdeath007: dobrze wiesz że nie jedna osoba w tym proteście ma odpały.
A gdyby mieli odrobine rigczu to by protestowali w brukseli albo chociaż pod siedzibą partii z której komisarz to zatwierdził - czyli na nowogrodzkiej