Wpis z mikrobloga

wstępnych założeniach kredytu 0% i nie dowierzam. Jak się ma dwie nieruchomości przy 3 dzieci to też będzie można to kredo dostać?


@Gensek: Tak. Jak masz 3 dzieci to nie obowiązuje Ciebie wymóg nieposiadania mieszkania i możesz dobrać kolejne z ratą 2k, do której państwo dopłaci resztę, czyli ok. 4-5k. Hetman kilka razy potwierdził.

Chciałbym, żeby to był żart ale nie XD
@mickpl: (ʘʘ)
chyba zacznę temu kibicować. Nie to, że jestem za debilnymi przepisami fatalnie dotującymi deweloperów i inflację, ale nieroby zżerają co chwila większość moich podatków, więc akurat trochę chociaż odzyskam straconych na inflacji oszczędności.
@mickpl a jest limit tych mieszkań?
Kupujemy nowe, stare wynajmujemy i spłaca nam kredyt z nawiązką. Można potem jeszcze jeden dom czy coś tak kupić? Nawet jak nie to że w ogóle z jednym można tak zrobić to tragedia. Proponuje kredyt 0. 0 dopłat.

Boże jak chory to program. Oby nigdy nie wszedł.
@mickpl: Heh, ciekawe jak wyjdzie mój przypadek czyli dom wybudowany za kredyt 2% i trójka dzieci czy będzie możliwość wzięcia kredytu 0% na np. większy dom i po wybudowaniu sprzedanie tego wybudowanego za 2%.
Tak. Jak masz 3 dzieci to nie obowiązuje Ciebie wymóg nieposiadania mieszkania i możesz dobrać kolejne z ratą 2k, do której państwo dopłaci resztę, czyli ok. 4-5k. Hetman kilka razy potwierdził.


@mickpl: @Gensek dodatkowo ma być limit na wszystkie kredyty i mi wychodzi na oko, że kasy wystarczy na około 30k rodzin 3+ a u nas nadal budują 200k unitów i jak ten kredyt ma zwiększyć budowanie nowych "unitów" z 200k