Wpis z mikrobloga

@bezpravkano207: no a ty masz cos sensownego do powiedzenia tak osobiscie?
taki dziennikarz asz asz a nic od siebie. dawaj, nie trzeba skinować jak jakiś ułomek z wykopu.

Powiedz co jest 5 i jakie wnioski są twoje i refleksje
@marjan1234: z tego wynika, że w tym roku CEO zwija się wkrótce ze Szkolnej ale kanał zostaje, tyle że bez nowych filmików i tak będzie zarabiał jak kononowicz orginal. Aron ma przychodzić z kamerą w swoim zakresie, pewnie na jakiś inny kanał będzie zgrywał. Największa beka, ze rozprawa otwarta dla publiczności, jawna w 100 proc a szeryfowie wąsaci i ich bracia stchórzyli przed rudym jak zwykle. Z tego co lateksy piszą
Aron ma przychodzić z kamerą w swoim zakresie, pewnie na jakiś inny kanał będzie zgrywał.


@bezpravkano207: jeśli aron zostanie sam to jest szansa że kleosiniaka weźmie do spółki XDDD

szeryfowie wąsaci i ich bracia stchórzyli przed rudym jak zwykle.


@bezpravkano207: no sum wasaty boi się wchodzić w drogę rudemu. Barnejozę niestety zabrał internet. Siedzi i ogląda lajty z Sejmu i kanał zero. Jedynie problemy karolka trn i pisma (przychodzące na
@OrgStJones: gdyby twoje zwoje mózgowe miały pragnienie tego, by zrozumieć co chcem ci przekazać już byś świecił na zielono :)

Co żle pisze? Wskaż mi chociaż jeden przykad tego, gdzie nie mam racji
@pyczasty non stop robisz jakieś chochoły i cherry picking. Nie chce mi się marnować na Ciebie czasu.
Zafiksowaleś się na "ukaszku", miałeś go wyjaśniać, kwity miały latać.
No i co wyjasniłeś? No jajco
Jak Twoj "ukasz" zbiera od ludzi kasę to oburzenie. Jak robi to utrzymanek menela z biedastoku w formie superczatu czy jakichś licytacji to cacy.
Zdecyduj się.
Powinieneś wyjść na dwór i dotknąć trawy.
@OrgStJones: mało wiesz a wiele bys chcial.. przeciez kwity juz latają : D

co ty bys chcial zobaczyc z takim zacietrzewieniem jakie prezentujesz? oooo koootosaaaa ;D

... no i co dobrego dla ciebie lukaszek zrobil?