Wpis z mikrobloga

@Nie_bede_mial_zony: widzisz, problem w tym, że umysł sekciarza akceptuje tylko proste odpowiedzi, a skomplikowanych nie jest w stanie ogarnąć, a przede wszsytkim zaakceptować. Niestety prawda jest skomplikowana, a proste odpowiedzi sprowadzają się do zabobonów i czarów. Dlatego nie ma sensu tłumaczenie sekciarzowi czegokolwiek, bo zmarnowałbym parę godzin, a równie dobrze mógłbym to samo tłumaczyć mojemu psu. Chociaż on przynajmniej by tak nie ujadał.
@daunowix: Jak nie umiesz opisać to znaczy, że masz niski zasób słownictwa czyli niskie IQ. Niskie IQ w reguły oznacza pewien stopień upośledzenia, albo bycie członkiem sekty przeciwstawnej. Jesteś po prostu antyreligijnym sekciarzem, który nie umie niczego uzasadnić. Nie, bo nie. Zupełnie jak ci katoliccy. Pomyśl. EOT :)
@Nie_bede_mial_zony: piękne, do tego jeszcze typowy dla sekciarza syndrom oblężonej twierdzy połączony z przekonaniem, że świat poza jego sektą funkcjonuje na takich samych zasadach jak w sekcie, podręcznikowy przykład szura uważającego, że brak wiary w bożków polega na jakimś wyznawaniu wiary w brak bożków xD dla potomnych wykopków aż to zescreenuję xD Internet pozwala doświadczyć tego, co czuli odkrywcy dzikich plemion xD
@Melkovva_: wchodzisz w google wpisujesz mlm i masz całą listę xd kiedyś byłem na spotkaniu takiej sekty od aloesu (nie pytajcie jak się tam znalazłem) ogólnie to okazuje się ze aloesowa breja jest panaceum, leczy wszystkie choroby łącznie z rakiem, lekarze kłamią i trzeba wkręcić 3 osoby zeby kupowały odemnie aloes. Oczywiście to musi być ten aloes za 200zl bo to ze aloes wyrośnie wszędzie jest mylące i tylko ten działa
@IlllIlIIIIIIIIIlllllIlIlIlIlIlIlIII: ta definicja jest stworzona m.in. przez kk i jest #!$%@? warta. sekta to zbiór ludzi pod przywództwem guru lub wąskiej grupy wybrańców, którzy sterują podstawowymi wymiarami życia członków organizacji wg. swoich absurdalnych pomysłów, na które to członkowie organizacji ochoczo przystają, bo wierzą, że dzięki temu są lepsi
Fakt, że dana grupa jest większa od innych nie zmienia tego, że działa identycznie jak one.