Wpis z mikrobloga

Mówcie, co chcecie, ale to jest stary, dobry, propaństwowy Tusk - podejmujący trudne i niepopularne decyzje, które na pewno odcisną się negatywnie na sondażach KO, ale konieczne i długofalowe, zgodne z interesem i bezpieczeństwem PAŃSTWA. Coś, czego pisowcy NIGDY nie potrafili zrobić, bo każde ich działanie było podejmowane w oparciu o badania jak odciśnie się ono na słupkach poparcia.

#sejm #polityka #bekazpisu #ukraina #wojna #rolnictwo
Maurelius - Mówcie, co chcecie, ale to jest stary, dobry, propaństwowy Tusk - podejmu...

źródło: chrome_e2poHibVMS

Pobierz
  • 160
@Maurelius @deziom : Nie zgodzę się, np. pomimo mojej niechęci do Tuska podniesienie wieku emerytalnego było słuszna decyzja tyle ze ten ignorant nie widział o tym ze takie decyzje musza być poprzedzone informacyjnym przygotowaniem na to Polaków, wytłumaczenia im w kampaniach medialnych po co to, na co to itp. a ten debil tego nie zrobił i słuszny postulat zakopał na lata (bo PiS upalił, a PO do tego nie wróci). Podobnie teraz
@Herubin: nie mówię że nie tracimy tylko że oni gorzej wychodzą na pyskowaniu bo my sobie możemy znaleźć lepszy rynek eksportu jak będzie trzeba a im się grunt pali pod nogami i to nierzadko dosłownie
@Maurelius: po czym poznać to że na wykopie tez KO ma wykupione od cholery trolli? Po tym ze takie wysruwy mają tyle plusów. Może 5 procent społeczeństwa nie popiera protestów i to ta mniej kumata część która nie ogarnia o co tu chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mial85: pałowanie kobiet to chyba jakaś twoja niezamknięta karta w trybie incognito xD idiotki robiły co chciały. Ale cierpiętnice na pluszowym krzyżu
@Netaro: nie misiu, wtedy też byłem zgniłym liberałem / podłym ateistą i jechałem z takimi chytrymi kreaturami jak z gównem.
za żadnych czasów nie byłem entuzjastą debilów walczących w intersie kacapstanu
@mial85 haha no to jak nie ma nic złego w korzystaniu z rynkowych zawirowań to niech #!$%@?ą z powrotem na chatę. Wtedy woleli sprzedać całe zboże na zachód, a teraz wycieranie sobie mordy frazesami, że oni są spichlerzem wszystkich Polaków i trzeba ich chronić xD wygrywać milutko, ale jak się na rynku przegrywa z lepszą ofertą na taki sam produkt to od razu kwik ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mial85 a skąd masz tę wiedzę, że są traktowani ulgowo? Bo też trafiała do mnie wcześniej taka propaganda, ale chciałem mieć rzetelną opinię i zainteresowałem się tematem. Obowiązują ich te same normy, wszystkie produkty żywnościowe wkraczające na teren EU mają jednolite normy do spełnienia.
I co w takim przypadku?
@abbondanza: "Salmonella i pestycydy - aż 1/3 ukraińskiego zboża szkodliwa dla zdrowia

W raporcie po kontroli działań Ministerstwa Rolnictwa odnośnie ukraińskiego zboża kontrolerzy NIK mają się powoływać na dane Głównego Lekarza Weterynarii. Ten miał przebadać 73 próbki importowanego z Ukrainy zboża.

W 17 próbkach wykryto występowanie salmonelli, a w innych 17 - pestycydów, w 11 - GMO a w 6 - mikotoksyny. W innych próbkach znajdowano metale ciężkie takie jak rtęć,
@mial85 przecież to jest jakiś propagandowy artykuł. Gdzie jakieś źródło? Kontekst? W jakim trybie pobiera się te próbki itd. Przecież to niemożliwe żeby 1/3 tego zboża była trefna, bo już dawno dużo osób by się musiało powiesić. To jest clickbaitowy nagłówek nastawiony na kręcenie afery, wymyślony przez pseudodziennikarza. Chcesz przeczytać coś rzetelnego, to masz tutaj - i mowa jest akurat o tym samym okresie w 2023 roku

https://www.gieldarolna.pl/strefa-wiedzy/plody-rolne/5/jakosc-zboz-importowanych-z-ukrainy,92.html
@abbondanza: mówisz o tym że dałem propagandowy artykuł po czym sam wrzuciłeś jakąś propagandówkę z której wynika że GIS i inspektor weterynaryjny nad wszystkim czuwa więc jest wszystko w pytę
Coś, czego pisowcy NIGDY nie potrafili zrobić, bo każde ich działanie było podejmowane w oparciu o badania jak odciśnie się ono na słupkach poparcia.


@Maurelius: aha, weź no mi przypomnij, czy opowiedzieli się za odpowiedzią "nie" czy "tak" z sondazu poniżej?

O ile sama decyzja o zaostrzeniu prawa aborcyjnego moim zdaniem była jak najbardziej błędna i to zupełnie niezależnie od kwestii światopoglądowych ale nie ma co się tu na ten temat
KEjAf - >Coś, czego pisowcy NIGDY nie potrafili zrobić, bo każde ich działanie było p...

źródło: image_2024-02-23_151227631

Pobierz