Wpis z mikrobloga

@kolejne_juz_konto myślę, że "bier Aventusa" to forma mema tak samo jak z Kourosem. Każdy wie że Aventus jest dla fanbojów/ tych co po prostu chcą go mieć, a z "ekonomicznego" punktu widzenia (jest masa perfum znacznie tańszych i niewiele odbiegających od niego jakościowo) nie jest wart połowy swojej ceny.
@lecoffe @kolejne_juz_konto raczej nie bez powodu jest to męski niszowy bestseller ostatnich kilkunastu lat. Są to perfumy które zdecydowanej większości ludzi się spodobają. A co do klonów to już chyba większość droższych perfum ma arabski odpowiednik, więc Aventus nie jest tu wyjątkiem gdzie za dużo większe pieniądze dostajesz coś tylko trochę lepszego
Wymień mi 5 zapachów lepszych od Aventus'a. Pytam poważnie, bez złośliwości.


@Hehehe115 wymień mi 5 zapachów lepszych od Amouage Epic. Nie wymienisz mi ani jednego bo Epic to MÓJ osobisty top 1 i #!$%@? masz tu do gadania, dlatego tego typu polecenia można określić jako "X" oraz "D".
@lecoffe: Chyba nie zrozumiałeś. Ja Ci nie napisze, że Epic to śmierdziel, bo moja żona tak powiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem, że komuś się podoba jeden zapachu, drugiemu inny. Kolega wyżej tego nie ogarnia i nazywa Aventusa śmierdzielem, bo nie podoba się jemu i jego żonie.
@Hehehe115 no widzisz, to dla niego Avik jest tym samym co Epic dla twojej żony. Perfumy to bardzo subiektywna rzecz. Ja z kolei w Imagination czuję odświeżacz do kibla za 15zł, podczas gdy bardzo dużo osób się nad nim spuszcza. Także absolutnie mnie nie dziwi, że Aventus może komuś śmierdzieć.
@lecoffe: No dokładnie to napisałem. Tylko to, że mi się coś nie podoba to nie znaczy, że zapach jest #!$%@? i nikomu innemu się nie może podobać. I jeszcze wciskać, że jego popularność wynika z jego reklamy.
Kolega wyżej tego nie ogarnia i nazywa Aventusa śmierdzielem, bo nie podoba się jemu i jego żonie.


@Hehehe115: Właśnie ogarniam, dla mnie jest to śmierdziel i tyle. A co do pytania, to gustuję w wanilii i owocach, to mój typ. A moimi faworytami są Bucefałki, zwłaszcza X i XI tanie a dobre.