Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłem u kumpla we Wrocławiu, dał mi się przejechać swoim Mercem c63 AMG po programie i wydechu - 500km here xD

Ale mam dla was #coostory i #truestory oczywiście. Stoję sobie na światłach koło dworca i podjeżdża czerwone Sejczento. Chyba zobaczył znaczek AMG na klapie bo zaczął katować Seja do odcinki i rzucać nam gniewne spojrzenia xD

My oczywiście beka bo w tym seju kółka 12 cali, zaciski hamulcowe z przodu wielkości pudełka zapałek a z tyłu ofc bębny,chociaż brzmiał dobrze, pewnie jakiś swap za ostatnie dzięgi w stodole XDD

No ale mój ziomeg mówi, żebym przegazował Merola to będą #heheszki jak Sejczento wysra uszczelkę wydechem. A teraz najlepsze. Pomarańczowe, zielone i ruszamy. Ja spokojnie ale dynamicznie a i tak wystrzeliłem przed Seja bo trakcji nie miał i mielił w miejscu przez chwile czyli na pewno jakiś swap... Już mam 80 na blacie i odpuszczam a Sejczento się z nami zrównuje i nagle patrze a z tam psy jadom xD Oczywiście po heblach i jak to AMG, Merol zatrzymał się prawie w miejscu.

#przegryw w Sejczento #!$%@? w oczach i ciśnie dalej a policja oczywiście za nim XDDD. Chwile później zawróciłem i widziałem jak mandat mu wlepiajo xD

#pozdrodlakumatych #beka #grammarnazi
  • 5