Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest to, że teraz gość z BMW jest najgorszy, a nikt nie widzi winy w kierującej która widziała co się dzieje i zamiast od razu hamować jak tylko zobaczyła światła stopu, to nie wzruszona dalej jedzie do tego szarpnęła kierownicą i wpadła w poślizg. Prawdopodobnie gość z BMW po prostu się zbyt rozpędził i hamował żeby po prostu nie przywalić w typa przed nim, a nie specjalnie ją wyhamować, to akurat słabe takie wciskanie się. Ale laska nie jest bez winy.

Pominę fakt jak to ktoś broni, że miała listka na szybie jakby to dawało jakąś ochronę jej, albo siedzenie na lewym pasie zamiast zjechać po prostu na prawy XD


#prawojazdy #motoryzacja #samochody #samochod #stopcham #przepisydrogowe #ruchdrogowy
danoneek - Niesamowite jest to, że teraz gość z BMW jest najgorszy, a nikt nie widzi ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: Jak to jest, że wszyscy mają z Ciebie bekę, a Ty nadal szczekasz? Raz jeszcze, poćwicz refleks, bo nie tylko ja mam polewkę z Ciebie, ale przeszło sekta innych osób, jak nie cała Puławska po zobaczeniu tego nagrania. Twoja laska już doszła do siebie po tej sytuacji, czy nadal wypomina Ci jaka miernota z Ciebie za kierownicą? Bo jęczała tam srogo
danoneek - @cwlmod: Jak to jest, że wszyscy mają z Ciebie bekę, a Ty nadal szczekasz?...

źródło: XD

Pobierz
  • Odpowiedz
@danoneek: Tylko dzbany mają "bękę". Nie interesuje mnie opinia miernot drogowych, które nie znają prawa i nie potrafią jeździć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wytrzyj tą spermę z monitora przegrywie xD

Taki przegryw, że kasuje komentarze, bo jaj nie masz. I ja miałbym się sugerować wysrywami kogoś takiego jak ty, buahaha xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek_Tempe: Nie, po prostu nie umiesz odpowiedzieć, dorabiasz sobie narrację do tego co wrzucasz. Użyj mózgu to może zobaczysz że z inteligentnymi dyskutuje. Chociaż jak masz zauważyć, jak najostrzejszym nożem w szufladzie nie jesteś :)
  • Odpowiedz