Wpis z mikrobloga

Nawiązując częściowo do tego wpisu i tym podobnych
https://wykop.pl/wpis/75144923/tam-ue-trzaskowskie-i-inne-przyyebane-politykiery-

Przegrystwo się dziwi że nimi gardzą, a ich jedyny atak to "jestem freethinkerem, normictwo zachowuje się jak stado bez mózgu, jak nam cisną, że nie roochamy, to dlatego, że to jedyna wartość w życiu, jaką normictwo rozumie".

Nie.

Zarzut że ktoś "nie roocha" wziął się stąd, że gdyby roochał, to by miał wszystkie styki na swoim miejscu i nie pisałby takich farmazonów i nie nienawidziłby kobiet za sam fakt że oddychają, a co dopiero jeżdżą/pracują/uprawiają seks z kimkolwiek tylko nie z nimi.

Zrzucają winę na mordę, gdy mają wzrost 190, lub na niski wzrost, gdy mają mordę 9/10, a nawet na dzieciństwo, gdy mają 190cm i mordę 9/10 a baby nadal brak.

Ale żaden nie wpadnie na to, że może jest piertolnięty i toksyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #p0lka #zwiazki #seks #przegryw #prawojazdy
  • 20
gdyby roochał, to by miał wszystkie styki na swoim miejscu i nie pisałby takich farmazonów i nie nienawidziłby kobiet


@AlienFromWenus: Z doświadczenia wiem, że jest na odwrót czyli najpierw ludzie zaczynają Cie gorzej traktować, a potem to się odbija na psychice.

Weźmy normalnego dzieciaka, prawie takiego samego jak wszyscy, ale z brzydka twarza lub niskim wzrostem. Ktoś taki z każdym rokiem zaczyna być coraz gorzej traktowany - są badanie że to
@Bombonier:

Ludzie to bydło ale coś sprawiło że tylko konkretnego osobnika niezależnie od towarzystwa to bardziej patologiczne środowisko będzie atakować. Trochę jak w dżungli. Coś sprawiło że wybrali sobie tę konkretną osobę góra dwie na kozła ofiarnego. Coś musiało to spowodować. Myślę że takie dokuczanie i odrzucenie tylko spotęgowało cechy istniejące w tym osobniku.
Coś sprawiło że wybrali sobie tę konkretną osobę góra

Ludzie to bydło ale coś sprawiło że tylko konkretnego osobnika


@AlienFromWenus: A jak do tego dodamy, że ludzie nie lubią tych co inaczej wyglądają, to już niewiele opcji nam zostanie.
Moze to było złożenia się dwóch cech: dziwnego zachowania i brzydoty, a może jeszcze trzeciej takiej jak biedna rodzina, ale ta kwestia wyglądu na pewno tam jest jako jeden z czynników.
coś sprawiło że tylko konkretnego osobnika niezależnie od towarzystwa to bardziej patologiczne środowisko będzie atakować. Trochę jak w dżungli. Coś sprawiło że wybrali sobie tę konkretną osobę góra dwie na kozła ofiarnego. Coś musiało to spowodować. Myślę że takie dokuczanie i odrzucenie tylko spotęgowało cechy istniejące w tym osobniku.


@AlienFromWenus Dokładnie, tak samo jest z ofiarami gwałtów. Zgwałcone dziewczyny musiały już wcześniej mieć jakieś cechy albo zachowania, które sprawily ze akurat im
rzut że ktoś "nie roocha" wziął się stąd, że gdyby roochał, to by miał wszystkie styki na swoim miejscu i nie pisałby takich farmazonów i nie nienawidziłby kobiet za sam fakt że oddychają, a co dopiero jeżdżą/pracują/uprawiają seks z kimkolwiek tylko nie z nimi.


@AlienFromWenus: ale bzdura. Można roooochać i nadal nie lubić kobiet, np ja lubię bardzo nieliczne. Ba, można np rooochać się z facetami i kobietami (przecież są tacy
jeśli nie lubią jakiejś płci dlatego, że jest innej płci xD


@AlienFromWenus: tu się zgodzę, szkoda czasu na aktywne nielubienie. Jak kogoś np wnerwi na ulicy wyniosłe julczysko 9.5/10, to wystarczy pomyśleć, że statystycznie skończy jako samotna wdowa i wio, ruszyć w swoją stronę.
to wystarczy pomyśleć, że statystycznie skończy jako samotna wdowa i wio, ruszyć w swoją stronę.


@BajaScorpions:

Nie rozumiem. Przecież rozwinie dobrze może skończyć jako szczęśliwa żona spoko faceta u mieć fajną rodzinę. Wy chyba nie umiecie stosować statystyki xD

Idąc tym tokiem rozumowania mam 1,3 dziecka mimo że nigdy nie rodziłam xD