Wpis z mikrobloga

A gdzie np. Białoruś, Ukraina itd, przeciez te dane odrazu wygladaja jak dane z dupy. Calosc tabeli to około 200 000 migrantów, to nic w porównaniu z tym co ma serwować unia jak i nic w panstwie z liczba ludnosci 40 milionow. To są rozumiem wizy studenckie, robotnicze - pozwalające na pracę w Polsce, ale nie w Unii? Czy o czym w ogóle piszesz? Brakuje informacji ile wiz np się przedawniło w
@karawan_57: To jest liczba zezwoleń na pracę a żeby przyjechać do PL musisz mieć wizę pracowniczą. Pozwolenie na pracę jest tylko kawalkiem papieru który daje ci możliwośc ubiegania się o wiże pracowniczą i przyjazd do Polski. Z samym pozwoleniem na prace nie możesz nawet przyjechać do Polski więc liczby które podałeś nie mają dużo wspólnego z realną liczbą ludzi którzy tutaj przyjechali. Realnie ta liczba jest pewnie 3-4 razy mniejsza.

Tutaj
@osetnik: Dokładnie, ale interpretuje ją źle, nie rozumie o czym pisze i wychodzi z tego taki syfowpis. To właśnie jest najbardziej przykre.

Nie jestem zwolennikiem migracji w wydaniu lewicy i Europy, jest to toksyczne, szkodliwe i niszczące kulturę zjawisko. Indie, Bangladesz czy Pakistan nie są też kulturami nam bliskimi, jednak odsetek integrujacy się w kulturę jest dużo większy niż arabów czy afrykanczykow (Nie jestem pewien co do Bangladeszu coprawda).

Nie ma
jednak odsetek integrujacy się w kulturę jest dużo większy niż arabów czy afrykanczykow (Nie jestem pewien co do Bangladeszu coprawda).


@Rabarbartazaur: byłeś na zachodzie, widziałeś? Ja byłem, widziałem.
To są bzdury. Oni nie tylko się nie integrują, to jeszcze tworzą społeczeństwo hybrydowe, gdzie hybrydy żyją z docisku, czyli z pracy tubylców, bo tambylcy, to szlachta, a szlachta nie pracuje.
@osetnik: Nie zrozum mnie źle, całkowicie się z Tobą zgadzam. Poprostu to nie jest wojna rasowa a kulturowa - Europa przyjmuje bydło beż żadnego planu, a jeżeli jest plan to nikt do końca nie rozumie jaki i w takiej skali jest bardziej improwizowany niż realizowany. Migracje oczywiście trzeba powstrzymać, ale trzeba zrozumieć jaką migracje - jeżeli ktoś przyjeżdża do pracy, integruje się z kulturą, szanuje to co ma do okola, to
Europa przyjmuje bydło beż żadnego planu,


@Rabarbartazaur: w Tim jedynym zdaniu jest wyjaśnione wszystko - otóż bydło nie tylko nie potrzebuje planu ale, więcej, żaden pan na nich nie zadziała. Oni nie rozumieją planu a co dopiero żeby go wykonywać. Żaden, nawet najlepszy plan nie zadziała w przypadku osób które planu nie pojmują i nie chcą a nawet nie potrafią wprowadzić w życie.
Europejczycy się przystosowaniu do życia w trudnych, europejskich