Wpis z mikrobloga

10 lat
Tyle czasu spędziłem na edukację i dokształcanie się.
Licencjat, magisterka i dodatkowe kursy a w międzyczasie praca na zmywaku czy w hotelu by było z czego żyć.

Ale w końcu mam pracę dzięki której zarabiam godne pieniądze i warunki są mega przyjazne. Przymierzam się powoli do kupna mieszkania za €400k, a później kto wie, może jakie gówniaki się zrobi albo zaadoptuje.

Życzę tego każdemu, oprócz leniwych darmozjadów.

#pracbaza #wygryw #programowanie #programista15k
#emigracja
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10 lat

Tyle czasu spędziłem na edukację i dokształcanie się.

Licencjat, magisterka i dodatkowe kursy


@Greensy: wygląda jakbyś zmarnował 9 lat z tych dziesięciu. Do programowania to nie jest potrzebne, chyba że chciałeś zostać lekarzem.
  • Odpowiedz
wygląda jakbyś zmarnował 9 lat z tych dziesięciu. Do programowania to nie jest potrzebne, chyba że chciałeś zostać lekarzem


@Djelon: Tia... wykształcenie podstawowe jest ważniejsze niż umiejętność klepania. Bezmyślnych klepaczy kodu jest na pęczki, takich którzy potrafią zrozumieć to co klepią jest o wiele mniej i są o wiele bardziej pożądani.

Nie twierdzę, że tego się nie da bez studiów nauczyć ale tak jest o wiele prościej.

Anyway, z programowaniem
  • Odpowiedz
  • 0
@nad__czlowiek:

Nie dośc że robicie nudne rzeczy to jeszcze ludzie będą uważali was za nudnych i nienormalnych, znajomi, rodzina itd.


Co XDDDDDDD wszyscy bez szkoły mają takie kompleksy czy tylko ty?

To pytanie retoryczne.
  • Odpowiedz
@Greensy: mamy dwie osoby
osoba A
- jeździ na desce, uprawia kitesurfing, nurkuje, czyta książki, pisze wiersze, gra na perkusji w wolnym czasie
osoba B
- robi magistra z informatyki i cały wolny czas poświęca na programowanie, naukę i ogólnie
  • Odpowiedz
10 lat

Tyle czasu spędziłem na edukację i dokształcanie się.

Licencjat, magisterka i dodatkowe kursy a w międzyczasie praca na zmywaku czy w hotelu by było z czego żyć.


@Greensy: Czyli to wszystko w wieku 17 lat?
  • Odpowiedz