Wpis z mikrobloga

Przebywający na co dzień w syfie psiarze przywykają do brudu i przestają na niego zwracać uwagę. To zjawisko ma w psychologii swoją nazwę. Obcując na co dzień z: sierścią na blacie, psią śliną na kanapie, śladami kału innych psów na łapach czy wymazanym zarobaczonym odbytem stole psiarze dawno zapomnieli już czym jest czystość i higiena, dlatego na jakiekolwiek zwrócenie uwagi, że jest brudno reagują nieracjonalnie i agresywnie zamiast po prostu wytrzeć stół.

#psiarze #dogpill #p0lka #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow #savoirvivre
WielkiNos - Przebywający na co dzień w syfie psiarze przywykają do brudu i przestają ...

źródło: temp_file7542584062845421587

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to, że włosa na stole się brzydził to tam pół biedy ale #!$%@? mnie to szokuje, że ktoś pisze poważny komentarz, że je z psem na jednym stole. Dla mnie to już nie jest ekskluzywne traktowanie tylko zniżanie się do jego poziomu ()
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Widzę ze chyba jakiś zwierzak musiał cie skrzywdzić, skoro bije od ciebie taka nienawiść ;)) pies w przeciwieństwie do faceta nie pójdzie sobie do innej pani ;)))
  • Odpowiedz
@WielkiNos: sam kiedyś miałem psa, znam ludzi którzy mają psy.. i nigdy nie było nic z tego co opisujesz. no ale w każdej grupie jest patologia. Jednak wypadałoby to rozróżniać.
  • Odpowiedz
  • 3
@WielkiNos Ostatnio opowiadałam historie koleżance o tym psie co zagryzł 7 tygodniowe dziecko. A ona, że dzieci przecież ciągle umierają i to nie wina psa XD
  • Odpowiedz