Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: nie mam nic do tanich samochodów i sam lubię posiadać małego grata do miasta ... ale to jest taki wyrób samochodopodobny, że jakaś psychologiczna górna granica ceny dla tego tworu to dla mnie 30kPLN
  • Odpowiedz
  • 0
@bednario do 60kPLN nadal byłby hitem sprzedazy.... nawet do 80k nie mialby konkurencji. (Osobiście też bym nie dal wiecej niz ~40kPLN za Dacie)
  • Odpowiedz
@PiotrFr: kolega z pracy kupił w tym roku nowego Springa z salonu z dotacją za 58.000zł
Niby wszystko ok ale: brak podgrzewanych lusterek, małe to to, 19sek do setki no i wykończenie typowo chińskie..
Jak komuś nie przeszkadza to ok samochód do miasta
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: interesowałem się tym samochodem przy jego europejskiej premierze - licząc na to że może to być TAŃSZA alternatywa do wycofanych elektrycznych VW Up! ... i liczyłem, że po sukcesach Dacii w dziedzinie tanich (i dobrych) samochodów spalinowych zrobią fajnego, taniego elektryka. Niestety to jakaś nieśmieszna adaptacja samochodziku na rynek indyjski do warunków UE. Drogie, słabe, z małą baterią i zasięgiem ... o tragicznej wręcz jakości wnętrza, użytych materiałów - wystarczy
  • Odpowiedz
@PiotrFr: zastanawiam sie, czemu więcej kobiet się tymi autami nie interesuje. Nie trzeba biegów zmieniać, ze sprzęgłem walczyć, nawet na stacji tankować tylko w domu do gniazdka podpiąć. Chyba dobra opcja na dzienną trasę kilkadziesiąt km dom>praca>sklep>dom
  • Odpowiedz
  • 0
@znikam5: to jest bardzo dobre pytanie i również mnie zastanawia od dawna. Wszystkie badania i ankiety potwierdzają, że to kobiety są częściej przeciwne elektrykom niż mężczyźni. A jednocześnie mają często problemy z biegami, tankowaniem czy bieżącą obsługą samochodu (poziomy oleju itp)
  • Odpowiedz
  • 1
@bednario:

UE. Drogie, słabe, z małą baterią i zasięgiem


Zasięg ma wystarczający na segment A, zresztą mam auto z tego segmentu z teoretycznie mniejszym zasięgiem.
Co do mocy dlatego później weszła wersja 65 KM. Ale fakt, że dużo dziadowskich oszczędności (brak stabilizatorów czy podgrzewanych lusterek, tragiczne fabryczne opony)
  • Odpowiedz