Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 21 lutego 2024, jest to 52 dzień roku.

Imieniny Eleonory, Feliksa, Fortunata, Gumberta, Henryki, Kiejstuta, Natalisa, Teodora, Wyszeniegi - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Dzień Języka Ojczystego (ONZ) - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 25°C, Słońce wstało o 08:19 a zajdzie 20:07. Dla porównania w Poznaniu jest 6.1°C, a Słonko będzie z nami od 06:57 aż do 17:15.

Cytat na dziś: [...] istnienie to jedyna rzecz, która faktycznie jest nasza [...].

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @KKK1987: @K00tek: @Anax: @reyley: @wrednyroman: @exuro: @Marinero1:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 12
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @micke: @cybulion: @K00tek: @Mozolny_Szturm12: @KKK1987

dwudniowe delegacje czas zacząć.

@Pjotsze: o, elegancko, się rozerwiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) oby tylko Ci trasy protesty nie zablokowały (òóˇ)

Uszanowanie wszystkim zebranym ( ͡
slabehaslo - @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazekone: ...
Wykopki moje złote, dziś was nie wołam bo mi się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale uszanowanko. Jestem dziś szczęśliwy bo mam w końcu dogadany leasing na nowe Volvo. Spełniam marzenia od kajtka małego jeszcze że kiedyś kupie nowy samochód taki jak chce z salonu. I faktycznie kupuję nowy samochód prosto z salonu i nie byle jaki XC60 250 kucyków z wyposażeniem na wypasie. Odbiór jakoś 1wszy
micke - Wykopki moje złote, dziś was nie wołam bo mi się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale usz...

źródło: 423472107_924248182631375_307312211962154593_n

Pobierz