Wpis z mikrobloga

Kuuurła, kiedyś to była Borussia, teraz to niema Borussi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zamienić tylko Kehla z Perisicem, bo był już wtedy był, Klopp na kole, większość w swoim prime. Dopiero po latach człowiek docenia i widzi jaką pakę wtedy mieli - maszyna. ( ʖ̯) To jest jeden z tych składów, że patrzysz na nazwiska i czujesz respekt.
#mecz
rzaden_problem - Kuuurła, kiedyś to była Borussia, teraz to niema Borussi ( ͡° ʖ̯ ͡°)...

źródło: abDnDRYapR

Pobierz
  • 21
@rzaden_problem: Najbardziej emocjonujący mecz BVB który zapadł mi w pamięć. Końcówka meczu malaga 1-2 a niemiaszki w kilka minut odrabiają na 3-2 i awansują do półfinału.

Jeszcze pamiętam jak w takiej gazetce "just kick it" było wspomniane jak trójka Polaków będzie grała dla BVB i łączna suma transferu wynosiła chyba 10-15mln ojro już dobrze nie pamiętam. Dobre wspomnienia
HausHagenbeck - @rzaden_problem: Najbardziej emocjonujący mecz BVB który zapadł mi w ...

źródło: Just-Kick-it-Nr-4-2012-Plan-EM-2012-6-plakatow

Pobierz
HausHagenbeck - @rzaden_problem: Najbardziej emocjonujący mecz BVB który zapadł mi w ...
Warto wspomnieć, że w Borussi w tamtym czasie grało trzech Polaków: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.


@zibigk: Myślę, że przy okazji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
@rzaden_problem Nigdy nie zapomnę jak byłem chory na anginę i zdychałem ledwo widząc na oczy, a przy festiwalu Robercika przeciwko Realowi nagle wszystko na te magiczne 90 minut odeszło jak ręką odjął ( ͡° ͜ʖ ͡°)