Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: Jakoś nie widziałem, żeby inni rolnicy protestowali przeciwko takim banerom, których zresztą jest więcej - nawet powyżej kolega wrzucił.

Jeśli rolnicy idą z ramię w ramię z takimi banerami i żadnemu z nich nie przeszkadza, to znaczy ni mniej ni więcej, że się pod tym podpisują.

Cały ten protest służy podburzaniu ludzi i destabilizacji UE, relacji Polska - Ukraina, czyli akurat to na czym aktualnie najbardziej zależy Putinowi, który
  • Odpowiedz
  • 1
@SzejdiSlimSzejdi ze ich z takimi haslami na widlach nie rozniesli tam, to ja sie dziwie. Moze coraz mniej Polakow pala sympatia do UA, ale jednak wiekszosc widzialaby Putina na szubienicy ;)
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: O alimenciarzu czy Lempart można było dyskutować, oceniać, krytykować.

Ale transparenty bijące wiplera do Putina, który za naszą granicą morduje ludzi, zrzuca b---y na szpitale i szkoły to jest przekroczenie wszelkich możliwych granic. NIe widziałem, żadnego oficjalnego krytycznego stanowiska ze strony organizatorów tego protestu.
  • Odpowiedz
@thurisaz1982: A to moja wina, że to prawackie skrzydło z taką lubością od lat wylizuje dupę putinowi?

Kto przyjmował w Polsce z honorami jego europejskich muppetów, kto ma żonę z ordo szuris, kto zachwalał białourś i jej wolność gospodarczą, kto prowadzi putinowską retorykę antyunijną i antyukraińską.

Razemki? Z tego co pamiętam to pisowcy i konfiarze.
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: Retoryka antyunijna czy antyukrainska nie potrzebuje przewodnika. Ona sama się prowadzi( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jesteśmy ruchani e cztery litery z każdej ze strony. Żeby to zauważyć trzeba mieć IQ trochę większe od kury.
  • Odpowiedz
@rzymski_ntp świat nie jest czarnobiały jak Ci się wydaje, tylko wielokolorowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozostałe są conajwyzej antyukraińskie. A to, że ktoś jest przeciwko czemuś, nie oznacza że z automatu popiera inną, konkretną opcję.
Przykłady dla łatwiejszego zrozumienia:
Jeśli ktoś jest przeciwny pomocy Ukrainie, nie oznacza że popiera Rosję
Jeśli ktoś jest przeciwny PiS, nie oznacza że popiera PO
  • Odpowiedz