Wpis z mikrobloga

Krótkie przypomnienie, że bambery protestują nie przeciwko polityce Unii czy władzy, ale przeciwko własnemu narodowi. Nieprzepuszczanie karetek na sygnale w związku z protestem i blokadą drogi jest niedopuszczalne i prawnie i moralnie. Niech dalej tak robią, a cały naród stanie przeciwko nim.

#protest #rolnictwo #polityka #bekazpisu #sejm
  • 24
  • Odpowiedz
@Fingolfin89 a ty z przekazem dalej #!$%@?. Jak to nie Polacy skupują ukraińskie zboże, a tu zdziwko, jak to ukraincy zarejestrowani w Polsce skupują go najwięcej więc trzeba walić, że też sami by truli, gdyby nie ta nieszczęsna UE, ktora nam nadal nakazuje dbac normy za grube szekle, a ukrom juz nie ( ͡º ͜ʖ͡º) ukraincy sami zaczynają nasze państwo bardziej destabilizować niż ruskie xD
  • Odpowiedz
@Fingolfin89 a ty z przekazem dalej #!$%@?. Jak to nie Polacy skupują ukraińskie zboże, a tu zdziwko, jak to ukraincy zarejestrowani w Polsce skupują go najwięcej więc trzeba walić, że też sami by truli, gdyby nie ta nieszczęsna UE, ktora nam nadal nakazuje dbac normy za grube szekle, a ukrom juz nie ( ͡º ͜ʖ͡º) ukraincy sami zaczynają nasze państwo bardziej destabilizować niż ruskie xD


@
  • Odpowiedz
@Fingolfin89 weź saszka usuń konto, bo serio nie jestem wstanie określić czy ukraincy są tacy glupi czy to serio jakieś ruskie trolle xD możliwe, że jednak ruscy są troszkę bardziej inteligetni od ukraincow I jebią na polskich rolników xD
  • Odpowiedz
@Fingolfin89 weź saszka usuń konto, bo serio nie jestem wstanie określić czy ukraincy są tacy glupi czy to serio jakieś ruskie trolle xD możliwe, że jednak ruscy są troszkę bardziej inteligetni od ukraincow I jebią na polskich rolników xD


@Matti28: ale ześ narobił w porty. Ja powiedziałem ,że na razie udowodniliście istnienie tylko jednej firmy, której właścicielami sa Ukraińcy.
Pyzatym nie będziesz mi mówił lewaku o czym mam pisać
  • Odpowiedz