Wpis z mikrobloga

Co myślę o #polska #ukraina
1. po pierwsze oni strajkują, bo na eksport im sie nie opłaca sprzedać oni wcale swoich towarów Polakom nie sprzedają aż tyle, bo biedra czy Lidl importują ukraińskie gówno i oklejają naklejkami polski produkt.
2. strajkują tam, gdzie nie trzeba i utrudniają normalnym ludziom życie, nie dość ze miasto ciuła ile może wszystko drogie sie robi i utrzymanie to jeszcze tu przeszkadzają milionowymi ciągnikami, bo teraz nie maja nic w polu do roboty a paniska i tka nie robią po prostu maja 1/3 ale wciąż zarobku i proste mordy wcześniej pisowskie tego nie rozumieją. jak mają stać to na granicy z ukraina niech stoją lub w Warszawie.
3. Rzad nic z tym nie zrobi, bo co ma przecież to niemcy i Urszula decydują w europie a nie nasze pachołki.
4. Dajcie żyć ludziom i pracować, a nie to korki albo wypadki albo strajk jakiś buraków cukrowych. Strajkują tylko dlatego ze pis im placil by utrzymać mordy lub po cichu zlikwidować te wszystkie grupki związkowe, bo wiedza ze strajk i wojne domowa tylko one potrafią wywoływać. Górników kupili, tylko rolników ciężko, bo za dużo kasy trzeba byłoby im dać. MI ich nie szkoda na biednych nie trafiło.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru ;)
Krzyz21 - Co myślę o #polska #ukraina
1. po pierwsze oni strajkują, bo na eksport im ...

źródło: smiech_na_sali

Pobierz
  • 3
@Krzyz21: ale szybko sie zmienia nastawienie do rolnikow, w sumie nic dziwnego, juz od pierwszego dnia pisalem, ze tak jedyne co osiagna to #!$%@? zwyklych ludzi. Forma ich strajku nic im nie daje, tylko niechec zwyklych obywateli.
@Krzyz21: Większość produktów spożywczych w Polsce, szczególnie w dyskontach, jest polskiej produkcji. Nikomu się nie opłaca budować jakiejś szybkiej logistyki na cały kontynent.

Poza tym już widzę ceny tych produktów przy niemieckich kosztach pracy xD

Ewentualnie ten polski producent może sprowadzać to ukraińskie zboże, albo jakieś ukraińskie półprodukty.