Wpis z mikrobloga

Ludziom mocno bambinizm wszedł. Mamy psa; partnerka pięści się nad nim jak dzieckiem. Ostatnio paznokcia sobie trochę rozwalił bo biegal jak wariat po ogrodzie. Ja mówię że trzeba zaczekać to mu odrośnie, przecież nie kuleje, ani nie wygląda źle. Ona że trzeba do weterynarza. #!$%@? pójdzie się kilkaset złotych znowu #!$%@?ć na 10 minutowa wizytę na której weterynarz powie to samo co ja (przerabiałem to już kilka razy)
A do tego nazywanie mnie "tatusiem" albo psa "psynek". #!$%@?, dopiero na spacerze widziałem jak jadł gówno z chodnika, więc takie uczłowieczanie ich uwłacza ludzkości. Żeby nie było, dbam o niego, ale w dzisiejszych czasach to ludzi #!$%@?ło z tymi psami. #gownowpis
  • 89
  • Odpowiedz
@ProblemM8: bycie infantylnym bliskie jest do autyzmu, pamiętaj. Plus często dwubiegunówka albo nerwica natrectw. Małpuj ją i zachowuj się jak ona xd jak ona płaci za weterynarza to niech sobie płaci, jej kasa. Jak chce żebys Ty placił to przemyśl czy nie lepiej być samemu a nie z kimś psychicznie chorym bo sentyment. Bo tak jak z alkoholikiem, będziesz albo pewnie i już jesteś współuzależnionym xD
  • Odpowiedz
Do tego momentu bajt był 8/10, taki nie za oczywisty.


@matt-pitt: wiesz co, też kiedyś myślałem, że te "psiecka" to bajty. A potem znajomy z pracy opowiadał o urlopie i o tym, jak kota wywiózł do "babci", czyli swojej mamy xD 3 razy dopytywałem, czy dobrze zrozumiałem i on potwierdził, że jego mama jest dla tego kota "babcią" xD
  • Odpowiedz
@Grizzzly: kotki sa tak samo brudne , sraja do kuwety potem dotykaja kloca swoimi łapami ktorymi chodza po stole z ktorego jesz , tez nie sa kochanymi malenstwami tylko są zwierzętami
  • Odpowiedz