Wpis z mikrobloga

#radio357
#kogonieslychac

Drogie Patronki, drodzy Patroni!
Przez ostatnie 3 lata spotykaliśmy się w wielu audycjach w Radiu 357. Dostawałam mnóstwo sygnałów, że chętnie korzystali Państwo z moich filmowych i serialowych rekomendacji, z uwagą wsłuchiwali się w rozmowy o kinie, doceniali moje nie zawsze oczywiste i nie zawsze przystępne wybory muzyczne, ba - niektórzy z Państwa być może po raz pierwszy od dzieciństwa sięgnęli po komiksy 😉
Za wszystkie nasze spotkania, za Państwa wsparcie i wyrazy sympatii bardzo dziękuję! W takiej pracy jak moja, w dobie internetowej łatwości w ferowaniu sądów, każdy pełen namysłu głos z informacją zwrotną jest bardzo cenny. Takich głosów otrzymałam od Państwa sporo.
Nasza wspólna radiowa podróż przyniosła mi dużo satysfakcji, jednak - i tutaj dochodzę do sedna - nadszedł moment, by zacząć kolejny etap w moim zawodowym życiu.
Podjęcie tej decyzji nie przyszło mi łatwo, przeprowadziłam wiele wewnętrznych pojedynków, ale ostatecznie postanowiłam wesprzeć Agnieszkę Szydłowską w misji zbudowania na nowo Trójki.
Chciałam, żeby dowiedzieli się Państwo o mojej decyzji jako pierwsi i z pierwszej ręki. Ustalamy jeszcze szczegóły związane z terminami ostatnich audycji, które poprowadzę w marcu.
Filmowa działka w Radiu 357 z pewnością trafi w dobre ręce. Radio znakomicie się rozwija, pomysłów nie brakuje i jestem przekonana, że będą Państwo jako Patroni i Słuchacze (w tym i ja - bo dalej będę słuchała i wspierała) zadowoleni.
To dzięki Państwu Radio 357 mogło powstać. Dziękuję, że mogłam być częścią tego wspaniałego zespołu i niezwykłej społeczności, którą tworzycie.
Katarzyna Borowiecka
  • 11
@Piaseczyniak:
Nie będę za nią tęsknić. Wśród prowadzących audycje filmowe wypada najgorzej. I mówię to mimo tego, że Raczek #!$%@? kocopoły (jego audycje to laurki dla serwisów VOD jakiego gówna by nie nakręcili), a Zamachowski z jego wymuszonym tembrem jest po prostu irytujący (Malajkat podobnie). Będzie ciekawie jak stara trójka skanibalizuje anteny obu stacji internetowych ( ͡º ͜ʖ͡º).