Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki dajcie plusa na pocieszenie. Po półtora roku zerwałem że swoją pierwszą dziewczyna. Glownie to ja podtrzymywalem ta relacje. Starałem się rozmawiać o problemach a słyszałem tylko że przesadzam i próbuje ja ograniczać. Po pewnym czasie pojawił się "kolega" i ostatnie 2 miesiące to była dla mnie tragedia. Kompletne ignorowanie mnie a ja głupi nie potrafiłem zerwać bo nadal strasznie ja kocham. To mnie najbardziej boli że mimo że najprawdopodobniej mnie zdradzala to dalej ja kocham i jak sobie pomyślę ile czasu spędzę szukając kolejnej to mi się odechciewa wszystkiego. Trzeba było urodzić się dynamicznym a że swoim charakterem nudziarza szanse raczej małe.
#zwiazki #rozstanie #zdrada #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
Zapisz sobie jak Ciebie traktowała i zawsze do tego wracaj jeśli przyjdzie Ci do głowy coś głupiego - np chęć odnowienia kontaktu. Początek jest ciężki, ale dasz radę. Ja po 5.5 roku związku w tym 1.5 roku po ślubie jestem w trakcie rozwodu, pierwsze dni były fatalne, ale rozchodziłem i jest lepiej. Będzie dobrze, nie analizuj za dużo i znajdź sobie jakieś zajęcie. Ja przez tydzień grałem w gierki i oglądałem filmy,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Żadnego kochania szmaty, która zdradziła.. Teraz ten kolega bawi się jej głową, a Ty ja kochasz? Wiem, że boli, ale Ty masz ją nienawidzić za zdradę. Jakby była w porządku i Cie szanowała, to by nie potraktowała Cie w taki sposób.
Miałem trochę inna sytuację, ale podobna po prawie 5 latach związku. Oczywiście okazało się, że też był bolec pod koniec na boku xD. Wiesz co? Jak się dowiedziałem było
  • Odpowiedz