Wpis z mikrobloga

Mam taki problem że szukam skutecznego zapięcia na rower a z racji że mieszkam w #uk to mus ibyć bardo dobre, wiem że nie matkiego którego nie da się uciąć ale fajnie by było gdyby takie zabezpieczenie wytrzymało 1 baterie na diaxie. Jedyne co znalazłem to zapięcie hiplok jednakże cena 300£ troche boli (wiadomo że lepiej wydać więcej ale miec nadal ten rower) szukam takiego żeby zniechęcić potencjalnego złodzieja ponieważ rower będzie zostawiany tylko i wyłącznie przed zakładem.
#rower
  • 16
@CZUOWIEK: gdzie Ty mieszkasz o jaki rower masz ze musisz mieć najlepsze zapięcie! Jeżeli w Londynie i rower za 5k to rozumiem ale poza stolica az tak rowerów raczej nie kradną! Jak mieszkałem w Londynie to straciłem rower raz a tak to siedzonko czy koło ukradziono mi chyba z 5 razy! Odkąd się wyprowadziłem do małego miasteczka to nawet światełka nikt z roweru nie ukradł!
  • 0
@DrGreen_2: obrzeża londynu sw kiedyś znajomemu z poprzedniej pracy zajumali rower pod budynkiem pracy w 10 sekund ale to akurat aż się prosiło bo miał natjańsze zapięcie gdzie gosciu praktycznie je rozerwał za pomocą metalowej rurki.
@CZUOWIEK pod pracą kradną u ciebie rowery, nie ma ochrony? Ten Hiplok jest najlepszy, podobno trzy tarczki trzeba zużyć żeby to uciąć. To na pewno odstraszy złodzieja. Do tego zamontowanym alarm np. Knog.
  • 1
@patrol798: Teraz nie wiem bo pracuje w innym miejscu niż wcześniej gdzie znajomemu zajumali rower, ogólnie w tym kraju to nie patrzą czy rower stoi obok zakładu pracy,komisariatu czy centrum handlowego kradną gdzie popadnie a cctv jakoś się nie przejmują.
@CZUOWIEK: kup sobie rower kolarkę za około 150£ max, używaną,
Do tego większość śrubek nakrętek na nietypowe klucze żeby ci części nie odkręcili.
Do tego zapięcie typu ulock za ponad £100 czyli o wartości roweru,
Parkowałem tak przez lata mnóstwo Rumunów i cyganów się kręciło koło niego ale nikt nie ukradł bo szkoda na taki rower czasu było

Słaby rower, bardzo dobre zamknięcie, nic innego nie wymyśliłem,
I wątpię żeby był