Wpis z mikrobloga

@Dueil_angoisseus: Typowe u facetów, wykorzystanie kobiety, kiedy jest w gorszym stanie… dlatego tak ważne jest ustalenie nowej definicji gwałtu, w tym przypadku ewidentnie do gwałtu doszło, seks bez wyraźniej zgody drugiej osoby jest gwałtem :)
  • Odpowiedz
@Krol_Karo: Oczywiście wina kobiety, a nie faceta, który otumanioną kobietę wykorzystał :)) na tyle was stać, seks gdy kobieta jest w stanie, w którym nie kontaktuje :))
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Dziewczyna została zgwałcona ale oczywiście dla polskich Janków to kobieta jest wszystkiemu winna... Victim blaming jak zwykle w Polandii ma się świetnie i to jeszcze długa droga, żeby wyprostować myślenie p0lusom. Choć nie wiem czy to w ogóle możliwe bo brak tu intelektualnego potencjału :)))
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: beka z jednej strony z twgo typa, który poluje na nawalone laski żeby się z nimi przespać (nie wiem co to za przyjemnośc uprawiać seks z półprzytomną kłodą, ale spoko). Ale beka tez oczywiście z laski, latanie po klubach, tańczenie z masą facetów i picie do urwanego filmu, właściwie wszystko o takiej lasce mówi. Na miejscu jej chłopaka bym to zakończył z miejsca xD
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: to nie trolling, tylko czysta prawda. Komu nie zdarzyło się wypić za dużo, niech pierwszy rzuci kamieniem. A predator polujący na półżywe kobiety i wykorzystujący je pod wpływem to nikt inny, tylko gwałciciel. Kobieta była w stanie takim, jak po pigułce gwałtu, która jak sama nazwa już mówi, służy do wykorzystania kobiety.
  • Odpowiedz
@Mamaboss:
@WyzwolonaPodrozniczka
Zachowanie faceta to osobna sytuacja, ale to widzimy typowe dla p0laczków obu płci picie bez umiaru i pomyślenia za wczasu z kim i gdzie się pije. Niby panie takie takie światowe, a nie widać refleksji w kierunku kultury obchodzenia się z alkoholem typowe dla naszych regionalnych nizin społecznych. A później pretensje do świata, bo wracając do domu potrącił kogoś samochodem po %, a to był kawałek, a bo go
  • Odpowiedz
@Shemiaza: Zgadzam się jak najbardziej, w Polandii jest duży problem z alkoholem, co najbardziej mnie trąca w oczy gdy jestem w Polsce to monopolowe 24/7 z alkoholem, alkohol na każdej stacji benzynowej - to dosłownie zachęta, żeby strzelić małpkę i jechać dalej. Dziwię się, że minęło ponad 30 lat od komuny, a alkohol i ogłupienie od alkoholu jest nadal powodem do dumy narodowej.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Wykorzystywanie otumanionej jest obrzydliwe i jak najbardziej powinno podlegać pod gwałt.
Ale chlanie do odcinki w towarzystwie obcych ludzi też jest bardzo rozsądne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak bym się #!$%@?ł i zasnął w parku i był potem zdziwiony że mnie okradli.
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

predator polujący na półżywe kobiety i wykorzystujący je pod wpływem to nikt inny, tylko gwałciciel.


Przecież Cię tam nie było i nie znasz sytuacji xD branie relacji laski (właściwie to czarbej dziury an ie relacji) to debilzim i histeryczne wypluwanie wszystkiego gwałtem xD

Mogło być tak, że wykorzystal połżywą laske, a moglo być tak że laska byla nawalona ale nie do poziomu zgonu, funkcjonowala itp tylko nie pamięta tego .
  • Odpowiedz
Zgadzam się jak najbardziej, w Polandii jest duży problem z alkoholem, co najbardziej mnie trąca w oczy gdy jestem w Polsce to monopolowe 24/7 z alkoholem, alkohol na każdej stacji benzynowej - to dosłownie zachęta, żeby strzelić małpkę i jechać dalej.


@Mamaboss: ale problemem nie są sklepy 24/7 czy stacje benzynowe. Problemem jest mentalność p0lek i p0laków. Jakoś zdecydowana większość społeczeństwa nie kupuje małpki na każdej stacji, na której się zatrzyma.
  • Odpowiedz
Gdyby laska nie czuła się wykorzystana i zgwalcona to taki post na pewno by nie powstał


@Mamaboss: zawsze mnie zaskakuje że laska leci pisać ogólnodostępny post w necie, zamiast po prostu zgłosić na policje.

Co do samej sytuacji, to zrobiła wszystko żeby do tej sytuacji doszło (poza wyrażeniem zgody), co nie umniejsza faktu że gość to wykorzystał.
  • Odpowiedz