Wpis z mikrobloga

  • 17
przejazd rowerowy z chodnika na chodnik tak? Po którym nie można jeździć rowerem?


@assninja: Dokładnie tak. Bałagan w oznakowaniu.

Nadal nie rozumiem czemu uparcie szukasz haczyków tylko po to by dalej #!$%@?ć kierowców skoro masz infrastrukturę rowerową po której się znacznie przyjemniej jeździ


@assninja: Nie mam żadnej infrastruktury i jak dojdzie do wypadku na chodniku z pieszym lub innym pojazdem, będę winny. Znacznie przyjemniej po bublu, z wystającymi krawężnikami, pieszymi,
reddin - > przejazd rowerowy z chodnika na chodnik tak? Po którym nie można jeździć r...

źródło: Screenshot from 2024-02-19 10-01-29

Pobierz
  • 11
Ale autor musi mieć obrzydliwy charakter do życia na co dzień. Masakra.


@kropla_bez_kitu_benc: Jestem do rany przyłóż, chyba, że ktoś chce mnie zabić. Wtedy zgłaszam i doprowadzam sprawę do końca. Tym co zostali wychowani w postsowietyźmie może to przeszkadzać. Tym co znają przepisy, szanują innych i potrafią jeździć, nie robi to problemów. P.S. kupiłem kamerę na tył, aby nagrywała twarze, będzie wiadomo kto prowadził i kogo dokładnie karać.
@reddin: Na tym nagraniu nikt nikogo nie chciał zabić. Nie dorabiaj sobie teorii pod swoje zachowanie. Nasze miasta są jakie są, brakuje odpowiedniej infrastruktury, często oznakowanie jest błędne lub wprowadza zamieszanie. Jest dużo samochodów, rowerzystów i pieszych. Powinniśmy funkcjonować we wzajemnym zrozumieniu, a nie polować na innych za takie bzdury. Nie jestem zaskoczony, że na kanale YT mnóstwo tego typu nagrań. Ciężki przypadek.
@reddin: to tak jak ostatnio widziałem takiego bohatera to się władował na 4 pasmowke rowerem i nagle zaczął zmieniać pas z prawego skrajnego na lewy skretowy. Więcej szczęścia niż rozumu, niektórym to się powinno zabierać rowery i ciąć na kawałki szlifierką. Auta jeżdżą 90km/h ale PAN ROWERZYSTA musi się władować bo takie ma prawo. Kostnice pełne są tych którzy mieli pierwszeństwo. A Ty tutaj miałeś miejsce na chodniku to specjalnie sie