Wpis z mikrobloga

Mirki #!$%@?łem chyba dobra okazję żeby za peklowac pierwszy raz różowa. Od pocztaku poznałem różowa 22 lvl na fb jak się okazała była trochę introwertyczka taka szara myszka 5/10, jak się okazało nigdy nie była w związku czyli dziewica spotkałem się z nią 3 razy nawet za cycka złapałem xDvnoi sumie dobrze to szło zaczęła mówić o mnie swojej matce/przyjaciółce pisać pierwsza angażować się pisała mi kochanie itp. Nie powiem trochę mnie to przeraziło za szybko ale siedziałem w tym czułem się #!$%@? bo nic do niej nie czułem chciałam ją po prostu za peklowac, ale postanowiłem dać szansę temu.
Zaczęliśmy się też trochę kłócić bo pisała mi że jakiś typ w galerii zagadywał do lasek czyli próbował #pua napisałem że rozumiem tego typa i ciężko jest znaleźć kobiete i żeby się nie śmiały z tego ale mniejsza.
Chciałem ja sprawdzić Założyłem fake konta na fb napisałem do niej że mi się spodobała i chce ja poznać byłem ciekaw czy serio mnie traktuje i czy odpisze na to jak się okazało odpisała że możemy xD więc dla mnie to Red flag postanowiłem zakończyć te relacje powiedziałem że nie jestem gotowy na związek itp że jak chce to tylko luźna relacje Fwb ona na to że się zastanowi i potrzebuje czasu od tej pory milczy ale zaczęła pisać do mojego profilu fake xD.
Zwiąż się z taką laska a gdy pojawi się lepsza opcja skoczy na inną gałąź.
Trochę żałuję bo mogłem w tym siedzieć mógłbym za peklowac dziewice ale #!$%@? się czułem z tym i nie umiem chyba tak ruchac dla ruchania....
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek #logikarozowychpaskow
  • 17
  • Odpowiedz