Wpis z mikrobloga

Chciałbym przypomnieć, że obrzydliwy rusofil działający w interesie federacji rosyjskiej - leszek s. był wielokrotnie broniony na wykopie przez sekciarzy k0nfederacji. Szczytem wszystkiego było znalezisko naczelnego propagandysty k0nfederacji oddelegowanego na wykop @kleopatrixx o tytule "dr leszek sykulski szykanowany za podżeganie do pokoju", które było ochoczo wykopywane przez zwołanych sekciarzy partii k0nfederacja. Myślę, że warto o tym przypominać, zwłaszcza patrząc na dalszą działalność leszka s.

#k0nfederosja

#konfederacja #bekazkonfederacji #k0nfedepis #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #sejm #polska #ukraina #rosja #bialorus #wojna #sykulski #polityka
officer_K - Chciałbym przypomnieć, że obrzydliwy rusofil działający w interesie feder...

źródło: 1000007875

Pobierz
  • 14
  • 16
Tak, to straszne, że ktoś ma inne poglądy niż ty.


@joazaxa: tak, jeżeli ktoś uważa się za Polaka, a mimo to ciągnie go do ruskiego miru i jest onucą, która chętnie wepchnęłaby Polskę w łapy kremlowskich zbrodniarzy to rzeczywiście jest to straszne. Ja mam poglądy prozachodnie i jest to tożsame z interesem Polski i narodu polskiego. A teraz właź do budy rusofilu!