Wpis z mikrobloga

#kanalzero i cyk kolejny dwugodzinny materiał, Krzysiek zadowolony z wyświetleń, Mariusze zadowoleni ze zgrillowania kolejnej baby, o której by nie wiedzieli gdyby nie ten film, a sama Derpienski pewnie też zadowolona z darmowej reklamy xD
SmadnyMnich - #kanalzero i cyk kolejny dwugodzinny materiał, Krzysiek zadowolony z wy...

źródło: 8g5out

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SmadnyMnich: to że jej nie znasz nie oznacza że głupie baby oglądające telewizję/pudelka też jej nie znają. Dla mnie to zwykły szon który chce być sławny za wszelką cenę. Z resztą na któreś gali mma nawet na końcu wystąpiła i ludzie ja wybuczali i krzyczeli w---------j na co ona nie wiedziała jak się zachować bo myślała że wszyscy ja kochają. Tfu na takie
  • Odpowiedz
  • 6
@JJOkocza dodałem ten wpis z 15 minut po wypuszczeniu filmu i zupełnie w dupie mam o czym on traktuje, widzę tylko podobny schemat jak przy filmie o janoszek, gdzie zamiast olać atencjuszkę to zrobił jej darmową reklamę
  • Odpowiedz
@SmadnyMnich K---a, ta barbie lalka to tylko tło, a cały film jest o facecie, który w------l państwo na miliony, ale nikt mu nic nie może zrobić, bo ma plecy, a nawet jakby chciano jego majątek wylicytować, to i tak hajs do niego wrócić, bo ma do zapłaty alimenty, które są warte kilkadziesiąt milionów
  • Odpowiedz
dodałem ten wpis z 15 minut po wypuszczeniu filmu i zupełnie w dupie mam o czym on traktuje, widzę tylko podobny schemat jak przy filmie o janoszek, gdzie zamiast olać atencjuszkę to zrobił jej darmową reklamę


@SmadnyMnich: czyli mimo że nic nie wiesz i nie obejrzałeś materiału to pierwszy jesteś do komentowania i krytyki. Typowy polaczek.
  • Odpowiedz
@SmadnyMnich Żal mi takich cwaniaków, co g---o wiedzą, ale się wypowiedzą. Film wcale nie jest o Derpieński, a o jej milarderze "Jacku", który ma na imię Krzysztof i był jednym z największych przekręciarzy w Polsce w latach 90. Z tych, o których wiemy. Stanowski wywołuje we mnie mocno ambiwalentne uczucia, ale sam materiał, gdzie Derpieński jest jedynie przykrywką do prawdziwego, dużo poważniejszego i ciekawszego tematu, jest bardzo dobry.
  • Odpowiedz