Wpis z mikrobloga

@6aesthetic9: stary teraz zobaczysz jak szybko do pięćdziesiątki to poleci i wtedy już zaczynasz odliczanie ile mi zostało, no chyba że jakieś raczysko po drodze człowieka wpierd@li i nie zdąży odliczać. To tylko za dzieciaka się dłużyło.
  • Odpowiedz
@6aesthetic9 a ja mam teorie, że w tym pięknym kraju gdzie szare chmury zasłaniają niebo i słońce przez 10 miesięcy w roku, żyjemy tylko po to żeby dotrwać do lata. Lato szybko mija i zaczyna się kolejne 10 miesięcy szarej wegetacji, gdzie czekamy aż znów zrobi się ciepło i zielono.
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: akurat jdowodniono ze w ciagu ostatnich 20 lat czas (w pojeciu fizycznym) znacznie pryspieszyl a nasze mozgi to naturalne detektory tego zjawiska. Troche #!$%@? bo skraca nam to zycie
  • Odpowiedz
: jakiś mirek kiedyś to opisywał z psyychologiicznego punktu widzenia, że chyba kiedy masz np 15 lat to każdy rok (o ile nie brzmi to banalnie) to 1/15 twojego zycia a wiec wiecej niz np 1/30. Prrzy głębszym zastanowieniu ma to sens bo wiecej przeżywasz i wiecej masz wspomnień


@haabero: Możliwe że to ja ci mówiłem. Inny aspekt jest taki że im mniej rzeczy robisz pierwszy raz w życiu tym szybciej
  • Odpowiedz