Wpis z mikrobloga

Ktokolwiek wierzy, że w Rosji się coś zmieni po śmierci Nawalnego chyba nigdy nie rozmawiał z ruskim. Z wykształciuchem czy z wsiurem z kopalni - to nieistotne, śpiewka jest taka sama.

Autentyczna rozmowa z kumatym #programista20k:
- A Ty Popierasz tę wojnę?
- Nie, ale to nie tylko wina Rosji. Zobacz co Biden wyprawia, wysyła im sprzęt, więc to też wojna z USA.
- Ale Putin napadł Ukrainę zupełnie bez powodu, przecież tam są gwałcone dzieci, giną przez niego niewinni ludzie, są atakowani cywile, bez sensu rozkradają i niszczą ten kraj.
- No tak, ale ja nie mogę być przeciwko swojemu krajowi.
- Ja bym pier9olił mój kraj gdyby coś takiego robiła władza.
- Nie chcę o tym rozmawiać, to wszystko nie jest takie proste...

Człowiek, którego codzienna praca opiera się na logice, algorytmach i myśleniu zero jedynkowym... Oni są od małego uczeni alternatywnej historii świata, tego że Mateczka Rassija jest wszechmocna i takiego niepokojącego, pozbawionego sensu, GŁĘBOKO zakorzenionego nacjonalizmu, który służy za koronny kontrargument przeciwko najlogiczniejszym argumentom w dyskusji. Tam nie ma szans na zmiany, ten kraj rozumie tylko siłę.

#rosja #polityka #przemyslenia #polska #nawalny #ukraina #wojna
walzky - Ktokolwiek wierzy, że w Rosji się coś zmieni po śmierci Nawalnego chyba nigd...

źródło: tuckerputin9

Pobierz
  • 21
@Buko_von_Krossig: LOL.

@walzky Likwidacja partii opozycyjnych i niezależnej od rządu telewizji - mówi ci to coś?

Donbas to Ukraina


@popcorn84: A Czeczenia to Rosja.

masz w Moskwie.


Nie tylko, w Kijowie też.

Czemu rosja chce decydować


Z tego samego powodu, z którego USA kiedyś zdecydowało, że nie chce rakiet ZSRR na Kubie.