Wpis z mikrobloga

Na jakich shaftach i piórkach gracie na codzień? Na pierwsze wziąłem KOTO King Grip z piórkami Gerwyna ale chce sprawdzić sobie te 2w1 typu K-Flex. Przy okazji zamówienia wziąłbym jeszcze z 2 zestawy normalnych shaftów i piórek na zapas, co byście polecili?

#dart
  • 3
@Afjuu: Ponad miesiąc temu przerzuciłem ze standardowych piór na K-Flex. Po tym czasie stwierdzam, że już nigdy nie wrócę do tych zwykłych. Zdecydowanie warte swojej ceny, wolniej się niszczą, cały czas w takiej samej pozycji, nic się nie wygina, żadnych Robin Hoodów, shafty się nie niszczą. Zdecydowanie polecam
@Afjuu: Shafty target pro grip i piórka l-style kami z champagne ringami. Od października gdy zmieniłem z klasycznego rozwiązania, nie zniszczył się nawet jeden shaft, robin hoody wyeliminowane, piórka cały czas w takiej samej pozycji i jedyne co to uszczerbiły piórka na górnej części. Zdecydowanie polecam.
@Afjuu: Ja z tragicznych prismów przerzuciłem się na Harrows Supergrip Carbon + dziurkacz do piórek i ringi, piórka Winmau Prism Zeta i jest ok, kiedyś co chwilę wypadały piórka i łamały sie shafty, teraz problemu praktycznie nie ma. Jedynie pękają ringi (chociaż używam jakichś najtańszych KOTO i tutaj może być problem), zużywania piórek nie liczę bo to raczej normalka. Ogólnie jeśli zwykłe zestawy to bym bez dziurkacza i ringów nie podchodził,