Wpis z mikrobloga

- Bądź zwykłym Mirkiem
- Spytaj z ciekawości jak to jest że miasta do tej pory nie chciały inaczej zagospodarować bardzo atrakcyjnych terenów po ogródkach działkowych
- Wejdź z rana na wykop

- Zobacz 800 wpisów na ten temat w gorących, powołany Wykopowy Komitet Obrony ROD, przeczytaj że to zorganizowana akcja deweloperów i tak w ogóle to wszyscy żądają oddania terenów za darmo i całkowitego zabetonowania

co tu się odjaniepawla od rana to głowa mała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #patologia #warszawa #60groszyzawpis #koalicjadeweloperska #rod #bekazwykopkow
ATAT-2 - - Bądź zwykłym Mirkiem
- Spytaj z ciekawości jak to jest że miasta do tej po...

źródło: Screenshot 2024-02-16 at 12.34.31

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Najfajniejsze jest to że obrońcy rodów zrobili z tego taką aferę że może teraz faktycznie ktoś się tym tematem zainteresuje xD
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ludzie myślą że likwidacja czegoś do czego zostali przyzwyczajeni jest zła sama z siebie xD Polacy to straszne krowy, nic im nie można zmieniać nawet na lepsze
Pewnie większość przeciwników nie widziała nawet na oczy Krakowa/Warszawy/Wrocławia i żyją tam tym swoim snem powiatowym
  • Odpowiedz
@ATAT-2: w ogóle nie wiem jak można jeść cokolwiek co wyrosło na RODzie wśród spalin i innego syfu w powietrzu. #!$%@? z tym, że marchewka smakuje ołowiem, ważniejsze jest to, że z "własnego" ogródka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ATAT-2: no #!$%@?, na pewno część wykopków obudziła się z przekonaniem, że wśród bieżących tematów na wykopie brakuje tematu ROD-ów. Trzeba zasrać cały wykop tym palącym problemem, my chcemy parków na cito

ma to sens, nie wzbudza to żadnych podejrzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
no #!$%@?, na pewno część wykopków obudziła się z przekonaniem, że wśród bieżących tematów na wykopie brakuje tematu ROD-ów


@ajuto00: Ogólnie to jak dla mnie cała ta 'afera' wynikała ze złego zinterpretowania oryginalnego pytania opa ale spoko.

To może Ty mi dasz przykład JEDNEGO (tylko i wyłącznie jednego) nowego konta który atakuje rodosy? Bo wspomniany wyżej mirek rozgryzł spisek i znalazł KILKADZIESIĄT nowych kont lobbujących przejęcie ogródków od wczoraj ale niestety
  • Odpowiedz
  • 1
@leeaxe: A głównie nakręcają to sami oburzeni zarzucając co raz to kolejne 'wersje' które to niby lobby antyrodowe proponuje. Teraz przeczytałem, że nagle ludzie żądają ODDANIA tych terenów deweloperom za darmo.

W oryginalnym wpisie OP wspominał o zrobieniu tam parku przez miasto czy sprzedaży ale spoko. Sytuacja jest dynamiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To może Ty mi dasz przykład JEDNEGO (tylko i wyłącznie jednego) nowego konta który atakuje rodosy?


@ATAT-2: Nowo utworzone konta śmierdzą na kilometr w każdym temacie, ale nowo kupione konta z historią, to co innego. Sam kiedyś pracowałem w agencji marketingowej. Była to mała gównoagencja, a i tak mieliśmy koło 20 kont do spamowania na wykopie. Więcej nie trzeba, by wywołać lawinę, bo i temat nowy, więc każdy wykopowy ekspert chce
  • Odpowiedz
  • 1
@ajuto00: xD

Tak było - kilkadziesiąt mirków zostało opłaconych i założyło kilkanaście miesięcy temu konta, było aktywnych na codzień co by wczoraj uderzyć i przeprowadzić zmasowany atak na działo ROD i podburzać społeczeństwo przeciwko nim.

Wszystko się tu zgadza, zdecydowanie.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: zapomniałeś argumentów za likwidacją rod:
- jak pan deweloper wybuduje tam bloki to ceny spadną
-polki zaczną rodzić dzieci
- młodzi mieszkający z rodzicami nagle kupią sobie mieszkanie
- albo miasto tam wybuduje park, przecież taki park kosztuje 5zl a żaden urzędnik nie da się przekupić i nie zmieni planu zagospodarowania.
- każdy wlasciel działki to komuch, należał do PZPR i strzelał do solidarności
- działki są brzydkie
- choć
  • Odpowiedz