Wpis z mikrobloga

@jonasz787: pamiętam moją pierwszą jazdę na R6 zgodnie z przepisami.
#!$%@? jak mnie nadgarstki bolały, nie da się całej masy tlowia mięśniami pleców i brzucha w takiej pozycji utrzymać.
Dopiero od 160 km/h da się jechać wyprostowanym bo powietrze lekko podnosi twój tłów.
  • 0
@kustosz_karuzeli_sperdolenia: Świeży zakup, więc gumy obowiązkowo do wymiany (mają po 8 lat jakoś), hamulce trochę guma, więc pewnie też wleci serwis, filtry, płyny, no i ogólny przegląd tematów typu lagi, łożyska, duperele.

@mpetrumnigrum Ja nie mogę się za bardzo wypowiadać, bo zrobiłem nią raptem ze 20 kilometrów, ale jak na razie jest ok. Chociaż mam plery wyrobione od bujania dziecka XD
Ogólnie jak dla mnie ergonomia wydaje się ok, choć jest
Ja nie mogę się za bardzo wypowiadać, bo zrobiłem nią raptem ze 20 kilometrów, ale jak na razie jest ok. Chociaż mam plery wyrobione od bujania dziecka XD

Ogólnie jak dla mnie ergonomia wydaje się ok, choć jest nieco mała dla mnie (mam 186cm).


@jonasz787: zobaczymy co pierwsze zacznie cię boleć czy nadgarstki czy kolana od nadmiernego ugięcia. Bo znajomego (szczupły wysportowany 190cm) bolą kolana i nawet nie tyle same kolana
  • 0
@mpetrumnigrum: Gix był mocno brany pod uwagę, ale akurat R6 była bliżej i ją pierwszą oglądałem :D Jak magik skończy ją odgruzowywać, to czeka mnie powrót 180km do domu (jestem w trakcie przeprowadzki). Wtedy będę w stanie coś nie coś powiedzieć o wrażeniach po trasie.
Jesli bola Cie nadgarstki to zle siedzisz na moto po prostu. Kierownica nie jest po to zeby sie o nia opierac,


@baba_by_sie_jednak_przydala: a jeździłeś kiedyś na R6? To jest ciągłe pochylenie do przodu i to tak duże jakbyś robił pompkę tylko że nogi masz na dół. Pokaż mi takiego co w R6 się w ogóle na rękach nie opiera i potrafi 300km przejechać z dopuszczalnymi limitami na drogach gminnych.
@mpetrumnigrum: Jakbym nie mial doswiadczenia to bym nie pisal. Zrobilem 1k km na cliponach na strzal. Rozumiem ze przy mocnych hamowaniach z 240km/h nie ma opcji zeby sie troche nie oprzec ale przy normalnej jezdzie rece nie powinny bolec jak sie ogarnia temat. Jest tu ktos na panigale kto robi duze przebiegi, nie pamietam nicku. Swoja droga 300km to nawet za malo zeby kolana zaczely bolec nawet srednio doswiadczonego motocykliste.