Wpis z mikrobloga

Mnie to bardzo #!$%@? jak ludzie są #!$%@? potężnie głupi.

Od wielu lat jest VR od Mety czy HTC itd

a tu Apple wypuszcza jakieś gówno za #!$%@? hajs i sojaki nagle orgazmu dostałyxD
Dramat co korpo robi z frajerami.

Całe social media #!$%@? wysrywami jak kretyni chodzą w headsetach od apple ofc w towarzystwie tego shitu cybertrucka od muskaxD No i jak tu nie nazwać takich dzbanów sojakami. #!$%@? freethinkerzy technologicznixD
@AlaskanskieRodeo: tylko że google miało kolimator więc odległość była nieskończenie daleka. Pewnie jakby zrobili taką soczewkę na całej powierzchni było by ciekawsze. Plus marketing googla był dla specjalistów, a Apple reklamuje to dla """"szarego"""" człowieka.
@Protectorx:

Całe social media #!$%@? wysrywami jak kretyni chodzą w headsetach od apple


Może cię targetuje na taki content, bo oglądasz. Ja tylko widzę jakieś wstawki od MKBHD odnośnie tego i domyślam się że podobnie jest od innych tech-influencerów, ale mi tego nie podstawia.

Sam sprzęt jak sprzęt. Widać, że z jakiegoś powodu jest mocne parcie w tym kierunku ostatnio, od Meta a teraz od Apple. Imo jak na razie średnio
@NiBBonacci: szczerze to na jaki chooy mi to? Aby wzrok całkowicie wypalić? To i inne metagowna nie nadają się do niczego, dorośli ludzie a podniecają się głupią zabawką bo Tomek Kucharz ich omamił xD Aplowcy są gorsi niż pisowcy
@Protectorx ale ten vr od mety czy htc z tego co wiem nie umywa sie jakoscia obrazu do avp. Mialem na łbie mete 3 i fajna jest to zabawka do pogrania ale do niczego wiecej. Smsa nie orzeczytasz bez zdejmowania gogli. Na avp juz tak. Samych sprzetow nie mam zamiaru porownywac bo tez sa stworzone do czego innego
@AlaskanskieRodeo: nie chodzi o typ wyświetlacza tylko o to, że długotrwałe oglądanie czegokolwiek z bliska indukuje krótkowzroczność. Dziwnym trafem nigdy nie oberwało się książkom "psują" wzrok tak samo jak monitory oglądanie z bliska.