Wpis z mikrobloga

Dużo większym problemem jest utrzymanie się tam na początku: w pierwszych 30 dniach MUSISZ wyseedować 10GB danych albo wylatujesz.


@NoblePhantasm: Jak mafia, jak nie ma na ciebie kwitów to nie awansujesz xD
  • Odpowiedz
@kidi1: fajne te dupochrony sobie wymyślili na ex-torrenty.org ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup - NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w tym serwisie.

Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał
  • Odpowiedz
@mandamin: To jeszcze ciekawsze jest to ze... to ja zrobilem logo oraz oprawe graficzna :D moge dodac kilka archiwalnych grafik bo mam to nadal na dysku :) byl to czas gdy uzywalem Core Photo Paint
  • Odpowiedz
@mandamin: Ja pamiętam, ale wolałem forum crackers team, gdzie trzebabyło mieć zaproszenie, a pliki były wystawiane na skrzynkach mailowych (P2M), w sumie to było moje pierwsze spotkanie z gmailem xD
  • Odpowiedz
@mandamin: poskładałem się z kolegą na SMS, a te #!$%@? po jakimś czasie od nielogowania usunęli konto, co za #!$%@?ły portal to był, nie zapomnę go nigdy. dobrze, że zdechł.
  • Odpowiedz
@mandamin: dostęp trzeba było wykupić, więc dostałem kiedyś w akademiku login i hasło do jakiegoś konta. Do tej pory pamiętam...

  • Odpowiedz
Z tymi opłatami i przymusem seedowania to chyba była jedyna metoda aby polacy cokolwiek seedowali. Wyobraźcie sobie gdyby byli tylko tacy którzy założą konto obiecają seedować, ściągną, nie seedują dostają bana zakładają następne konto i tak w kółko. W życiu by się nic nie ściągnęło a jak zapłacą to już bardziej się pilnują aby bana nie wyłapać. Ktoś na jakimś serwisie chwalił amerykanów, bo oni seedują najwięcej ale pewnie przez to że
  • Odpowiedz