Wpis z mikrobloga

Osobiście mam w dupie te działki #rod i same zasady ich użytkowania są głupie tak samo jak lokalizacja, ale nie mogę się doczekać, aż zostaną zlikwidowane xD Dlaczego? Bo będzie to kolejny lodzik zrobiony deweloperom przez obecny rząd i soczysta mela na pysk dla zwykłego Kowalskiego. Zielony ład, miliony imigrantów, raj dla deweloperów, rezygnacja z CPK i elektrowni atomowej, obdzieranie szaraków z resztek godności i usprawnienia tylko dla wąskiego grona elit. Wszystkiego tego życzę temu narodowi.

Będzie wam śruba dokręcana, aż skończycie jako parobki dla zachodnich panów i ich "polskich" namiestników w jeszcze większym stopniu niż jesteście, to może się czegoś nauczycie xD

Oczywiście poprzedni rząd był fatalny, z mojego punktu widzenia szczególnie - straciłem sporo w ostatnich latach przez inflację, wzrost cen (trafiła się na zły okres w moim życiu) i pamiętam ten nepotyzm, covidowe absurdy i kolesiostwo i pluję na nich tak samo, a na tę chwilę może i jeszcze bardziej.

Problem w tym, że Polak (polaczek) to musi mieć Pana i przez ostatnie lata potrafiliście bić się i wyzywać między sobą na ulicy w obronie interesów partii, które teraz was dymają i mają za roboli do tyrania za miskę ryżu bez prawa do czegokolwiek xD Społeczeństwo obywatelskie w tym kraju nie istnieje, istnieje tylko fanatyzm partyjny.

Dlatego życzę wam wszystkim, by nowe rządy okazały się równie tragiczne co poprzednie. Nie po to, by teraz do władzy doszła jakaś partia z marginalnym poparciem, ale po to, żebyście otrząsnęli się z tego letargu partyjniackiego okraszonego marketingiem, serduszkami i przemówieniami o uśmiechniętym kraju i dialogu i zaczęli myśleć o sobie i swoim interesie

Nie wiem, może weźcie przykład z Żydów, bardzo inteligentny i zaradny naród, z pewnością ogarnięty Żyd by się tak nie dał ładować w kakao bez gumy xD

#polityka #patodeweloperka #nieruchomosci #bekazpodludzi #polakicebulaki #gospodarka
  • 1
@Kopyto96: sraken pierdaken
Ja mam taką działkę rod i póki co, żaden deweloper się terenem nie interesuje ¯\(ツ)/¯
A nawet jeśli - znam bardzo dużo przypadków, kiedy podczas likwidacji ogródków, deweloperzy płacili takie odszkodowania, że nigdy nie osiągnęłoby się takiej ceny odstępnego

Jako "działkowiec", w obu przypadkach jestem zadowolony