Wpis z mikrobloga

czego ja chcę? to się da skądś dowiedzieć? wałkuję to od pół roku na terapii i nie wiem.. babka mówi że jak niby chcę zacząć coś robić jak nie wiem czego chcę.. to mam jej powiedzieć że chcę dotknąć kobiete we wszystkie miejsca i przytulić i powąchać i poczuć ciepło ze wzajemnością od niej i to na ten moment wszystko czego chce? to jest poważna odpowiedź? a np wy wiecie czego chcecie?
  • 12
czego ja chcę? to się da skądś dowiedzieć? wałkuję to od pół roku na terapii i nie wiem.. babka mówi że jak niby chcę zacząć coś robić jak nie wiem czego chcę.. to mam jej powiedzieć że chcę dotknąć kobiete we wszystkie miejsca i przytulić i powąchać i poczuć ciepło ze wzajemnością od niej i to na ten moment wszystko czego chce? to jest poważna odpowiedź? a np wy wiecie czego chcecie?
@Grizzzly: ale jak się kocha? nie ma w tym ukrytych kruczków? np że trzeba być pewnym siebie zaradnym nie wtydzić się mieć pieniążki i wygląd i jeszcze pewnie przydałby się sprawny faliczny kulfon pociągający jak u zdrowych mężczyzn?
@naksu: boję się powiedzieć że mam popęd seksualny do kobiet i że to może być dla kogoś krzywdzące albo ktoś pomyśli że jestem zboczeńcem jak podejdę i powiem cześć.. skąd mam wiedzieć czy ktoś sobie życzy mojego istnienia albo powiedzenia cześć