Aktywne Wpisy

beata-libra +14
#raportzpanstwasrodka Czy możecie mi odpowiedzieć co oni wszyscy mają z tym pociągiem do ogórków kiszonych? Ile razy w tygodniu jecie ogóry ??? Szczególnie latem (czy w ciepłych krajach gdzie witaminy C jest ogrom !
Jeszcze świeży ogór ok ale kiszonki ? Nawet bydło karmi się nimi głównie w porze zimowej , a ci żrą je do wszystkiego . Co jest ???
Jeszcze świeży ogór ok ale kiszonki ? Nawet bydło karmi się nimi głównie w porze zimowej , a ci żrą je do wszystkiego . Co jest ???
#igrzyskabebzonow podsumowanie tygodnia 5
Moderacja ostatnio usunela mi post wiec tym razem grzecznie
Okropnie malo udalo sie zrzucic bo tylko 39.19 kg. lacznie od startu to juz 319 kg
Dla formalności zerkamy na TOP zawodników wyzwania (ogólna masa w kg z podsumowania):
Elitarne pierwsze miejsce zajmuje: 1. @Jailer - 9.20
Moderacja ostatnio usunela mi post wiec tym razem grzecznie
Okropnie malo udalo sie zrzucic bo tylko 39.19 kg. lacznie od startu to juz 319 kg
Dla formalności zerkamy na TOP zawodników wyzwania (ogólna masa w kg z podsumowania):
Elitarne pierwsze miejsce zajmuje: 1. @Jailer - 9.20





No chyba nie xD. Dla ateisty czy poganina islam, chrześcijaństwo i judaizm to takie same, semickie bajki na które nie ma miejsca we współczesnym świecie - przysłowiowe 3 chwasty z jednego korzenia.
@N331: To katolicy sobie tak wymyślili w swoich wyobrażeniach złych ateistów.
@splinter96: To brzmi jak feministki mówiące że prawdziwy facet to powinien harować na kobietę i dać jej przeżywać życie swoich marzeń. Wszystko sprowadza się do "prawdziwy ktoś to powinien robić to co ja chcę
@N331: żadne spoko, po prostu niewiele osób było świadomych że takie cyrki się odbywają w sejmie. Żydzi przecież bazują głównie na starym testamencie, najbardziej s----------j i antyludzkiej części kanonu chrześcijańskiego. Żaden świadomy ateista nigdy nie powie, że judaizm można tolerować w jakimkolwiek zakresie.
Prawdziwy ateizm to po prostu brak wiary w bogów i bożków. Tu nie ma żadnej ideologii idącej za tym.
@N331: lubię te urojenia katoli. Twierdza musi być niezmiennie oblężona.
@szarzujacyzajaczek:
Prawdziwy satanista też!
Ja na przykład jako wzorowy satanista śpiewam pieśni maryjne!