Wpis z mikrobloga

@splinter96: akurat ateiści gdy wypowiadają się w necie, to w większości walą hipokryzją. Często domagając się wolności religijnej, by potem zaliczyć zgrzyt. Bo sami nie są tolerancyjni, a zarzucają co sami robią innym. A i mają alergie na krzyż, to chanuka spoko.
A i mają alergie na krzyż, to chanuka spoko.


@N331: To katolicy sobie tak wymyślili w swoich wyobrażeniach złych ateistów.

nawet w tej kwestii to ksiądz zdecyduje czy jesteś PRAWDZIWYM ateistą czy nie xD


@splinter96: To brzmi jak feministki mówiące że prawdziwy facet to powinien harować na kobietę i dać jej przeżywać życie swoich marzeń. Wszystko sprowadza się do "prawdziwy ktoś to powinien robić to co ja chcę bo świat
@splinter96 niepopularna opinia - od ateisty - oprócz podtrzymywania katolicko kulturowego kodu (bo nie wiem co miałoby to znaczyć), nie widzę tu nic kontrowersyjnego (no może jeszcze to że jaki jest sens chronienia WSZYSTKICH wartości z dekalogu skoro ateizm całkowicie wypiera minimum dwie pierwsze)
A i mają alergie na krzyż, to chanuka spoko.


@N331: żadne spoko, po prostu niewiele osób było świadomych że takie cyrki się odbywają w sejmie. Żydzi przecież bazują głównie na starym testamencie, najbardziej #!$%@? i antyludzkiej części kanonu chrześcijańskiego. Żaden świadomy ateista nigdy nie powie, że judaizm można tolerować w jakimkolwiek zakresie.