Aktywne Wpisy

jmuhha +77
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
źródło: 1000028528
Pobierz
rebelyell +100
źródło: 1000012290
Pobierz




Kupiłem mieszkanie z rynku pierwotnego w Warszawie.
1. Wizyta w centrum podatnika, zgłoszenie nabycia celem naliczania podatku od nieruchomości
2. Wniosek przez epuap do ZMSP by zmienić użytkowanie wieczyste we własność
3. Skarbowej nie odwiedzam bo brak PCC
4. Muszę jeszcze wybrać się do sądu by wpisać hipotekę - chyba ogarnę sam, ostatecznie zapłacę notariuszowi
Czy o czymś nie zapomniałem z formalności? Będę wdzięczny z informację.
#nieruchomosci #warszawa
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Tak serio to wszystko, chociaż nie wiem, czy ePUAP w ZMSP to dobry pomysł, oni tam mają niezły młyn. W ogóle jesteś pewien, że powinieneś był składać to ZSMP? W większości przypadków (dawne grunty miejskie) wniosek składa się do urzędu dzielnicy, do ZSMP tylko jeśli grunt należał do Skarbu Państwa. Są takie inwestycje (Praga Północ), ale niewiele.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta