Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Nie dostałeś/aś żadnego prezentu na #walentynki?
No to może dostaniesz prezent od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania Lambo z klocków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie Lambo można kupić za $14 lub za $30 wersja zdalnie sterowana link podeślę na PW :D

Przypominam o trwającej wyprzedaży na Alie do 16 Lutego i pakiecie kuponów o wartości 400zł do Temu której znajdziecie na stronie LowcyChin

Zasady:
Dajesz plusa = bierzesz udział
Opcjonalnie wrzuć mema walentynkowego.
Losowanie jutro wieczorem przez mirko.pro
Zwycięzca ma 24h na podesłanie danych do wysyłki. Jeżeli się nie zgłosi to nie losuje następnej osoby bo ostatnio losowałem z 5 osób bo nikt sie nie odzywał -.-
Klocki zamawiane bezpośrednio z Aliexpress (czas dostawy około 10 dni)

#lowcychin #cebuladeals #promocje #rozdajo
LowcyChin - #rozdajo 
Nie dostałeś/aś żadnego prezentu na #walentynki? 
No to może do...

źródło: Rozdajo LowcyChin

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@conamirko: e tam, mam te lambo z aliexpress (ale wersję normalną czyli 3696 klocków) i sorry ale jeśli mam wydać 400zł na wersję z ali zamiast 1500 za oryginał, to biorę podróbę. mam porównanie i nie jest warte dokładania 1000zł
  • Odpowiedz
@LowcyChin: opinie są różne ale nie o jakość mi chodzi tylko o to że to pod#eba Siana 42115 - nie mam nic przeciw chińskim klockom ale kopiowanie czyjejś pracy nie zasługuje na reklamę
  • Odpowiedz
@kinesin1000: jest tysiąc chińskich klocków za grosze niebędących pod#ebami. Nawet ta biedna niedorobiona orchidea jest przynajmniej "inspirowana" oryginalnym zestawem a nie skopiowana
  • Odpowiedz