Wpis z mikrobloga

Był dzisiaj u mnie mój landlord z innym małżeństwem które chce kupić mieszkanie które wynajmuje. Od progu widać było że to ludzie z kasą i to pewnie niemałą. Ale jedne zdanie utknelo mi w glowie i nie mogę przestać o nim myśleć.

Kobieta była raczej zadowolona z mieszkania ale też była mocno zdziwiona że to tylko kawalerka 28m, bo przez telefon jej mówiono że to dwa pokoje a oni, uwaga, "zwykle brali na wynajem dwa pokoje".

Co to znaczy że zwykle brali zwykle dwa pokoje??? Ile mieszkań trzeba kupować żeby takim tekstem walnąć? 5? 10?

Nosz kurde faja ja tu ciężko pracuje i pół wypłaty na jakąś kawalerkę wydaje a ci "zwykle biorą dwa pokoje" jakby wybierali picce w biedrze. Niech to już jebnie wszystko ()

#nieruchomosci #zalesie
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AniaHaniaWarszawa: Tego nie bede Ci tu pisał.
Kolejna sprawa nie pytaj sie jakiegoś rzuf22 skąd bierze 400k rocznie bo on tego nie bierze. Według mnie ktos kto ma takie dochody nie siedzi i nie chwali sie tym na jakimś wykopie xD Pewnie rodzice bogaci i to oni mają takie siano. Typowe banany.
Co do mieszkania myślę że wsadze tam 10k w kosmetyczny remont, kolejne 10k pójdzie na meble i mieszkanie
  • Odpowiedz
baba 60+, bezzębna, j----o od niej strasznie fajami


@4mmc-enjoyer: polski elon Musk

Rząd pozwalając na to, żeby mieszkania były tak atrakcyjnym instrumentem inwestycyjnym, kieruje kasę, a tym samym moc, właśnie w takim kierunku - do dziadostwa, któremu udało się wyjść z pułapki jednego mieszkania na własne potrzeby (czasami stało się to za sprawą istotnego wkładu w gospodarkę, ale zazwyczaj to kwestia życiowego farta lub cwaniactwa)
  • Odpowiedz