Wpis z mikrobloga

@Marvel7: W sumie to jeszcze nigdy nie szukalem - sama przychodzila (prawie 20 lat na rynku pracy - bezrobotny w sumie 3 miesiace. Ale wtedy nie szukalem bo se postanowilem przerwe zrobic. Po 3 miesiacach jak UP mial zaczac placic zasilek to znalazl :PP)
@gorzki99: ja na takim lajcie (15 lat pracy bez bezrybia) rzuciłem robotę we wrześniu, ostatni dzień byłem jakoś w listopadzie, i szukam do tej pory XD branża it, ale niski level, żaden programista.
@teperkov: Ja zwykly technik elektryk :)
I jak wspomnialem - z wyboru se wakacje zrobilem bo mialem na tyle oszczednosci ze moglem (nawet majac hipoteczny).

No ale jak UP mial zaczac placic to magicznie znalazl oferte (a ta oferta wisiala tam od momentu jak sie rejestrowalem :DDD)
@Marvel7 takie życie ¯_(ツ)_/¯ obstawiam, że nie jesteś nikim wybitym więc jak dostaniesz te 6k na rękę to się ciesz. Niejeden marzy o takiej kasie. Jak jesteś ogarnięty czy robisz w IT to LinkedIn/pracuj.pl + robota sama cię znajdzie. A jak nie to pracuj pl i szukasz czegoś dla siebie. Pytanie kim jesteś z zawodu, ile masz lat doświadczenia. 6k to takie min by mieszkasz samodzielnie w większym mieście (nie licząc Wawy).
@zielony_goblin: 6k do niczego nie prowadzi. Aktualnie mam prace wyjazdowa 3500 euro miesięcznie ale chciałem przejść na prace 08:00-16:00 i z tego co widzę to trzeba mieć z głową żeby robić za lekko ponad 1k euro. Czyli trzeba zmienić kraj