Wpis z mikrobloga

  • 0
@malibu99 a jesteś przystojny i wysoki i bogaty i nie masz zaburzeń psychicznych? masz normalną rodzinę i jesteś ustawiony zawodowo i towarzysko? masz miejsce na dwa koty bo koty biorę ze sobą one mnie i tak rozpoznają bo jak zakładam maseczkę nawilżającą materiałową to mnie rozpoznają nie ważne czy to foka, pingwin czy tygrys chociaż nie wiem jak z zapachem tu może być problem no i szczerze to jakoś nie chciałabym mieć
@naksu to pomyliłem cię z kimś, sory :P

Według większości współczesnych religii jest jeden sposób żeby zostać samą duszą ale to też jest raczej zakazane albo trzeba trochę poczekać, czasem kilkadziesiąt lat...
  • 0
@malibu99 no właśnie na tym, że to fikcja xd ale podziwiam bo scenariusz jest wymyślony na surowo a nie na podstawie książki czy weebtoona i jest genialny
  • 0
@malibu99 korean odyssey mi się nie podobało porzuciłam na którymś z pierwszych odcinków a hotelu nie oglądałam

poza tym teraz wyszedł my demon i jakoś tak podobna historia
@naksu nie oglądałem my demon, czekałem aż wyjdą wszystkie odcinki bo nie lubię tak na raty oglądać ale na razie sobie ułożyłem listę do najbliższego oglądania bez my demon, może jak skończę tajwańską którą teraz oglądam to zerkne na ten romans z demonem
  • 0
@malibu99 jaką tajwańską oglądasz i co masz na liście? ja oglądam 3 dramy na raz XD nie chciałoby mi się czekać 2 miesięcy na wszystkie odcinki
@naksu: Copycat Killer (pl. Naśladowca) trochę widać że ta kamera to to TvN nie jest no ale historia wydaje się być ciekawa, lista do zobaczenia "na teraz" mi sie właśnie kończy i szukam pomysłów bo teraz miałem thrillerowy vibe - po obejrzeniu najnowszego sezonu Arthdal Chronicles obejrzałem A Killer Paradox, film Kill Bok Soon, A Bloody Lucky Day (mało popularny serial nie wiem czemu bo intrygujący i kilka fajnych plot twistów